Môže končatina pri kopanci dlho bolieť?

damira90
14. máj 2024

Dobry den moze kopanec pei ktorom sa spravilq vtedy hrčka do casti pod kolenom(dostavaju tam kopance futbalisti ) boliet aj po 1,5 roku . Hlavne v noci je nám citit natom mieste občasné bolesti. Je to normalne?

lenvam
14. máj 2024

@damira90 myslím ze áno. Mňa bolieva vytrhnuty zub spred 18rokov

zuzike123
14. máj 2024

Nemoze, musi tam byt iny problem, je na case navstivit dr.

damira90
autor
14. máj 2024

@zuzike123 a co ine neviete zle sa to napravilo ci? Nebola zlomena bolq kopnnuta vlastne pištala a urobil sa hrbolcek a nasledne zmizol. Obcas to jemne citim..

Zato ci to nie su dozvuky. :/ futbalisti skor vedia

damira90
autor
14. máj 2024

@zuzike123 ci ste zdravotacka prosim?

felycity
14. máj 2024

Ja som raz pri behu padla na koleno, cca 2 roky som citila to miesto ak som si klakla na neho, ake asi by som to dala pozriet dr pre istotu.

damira90
autor
14. máj 2024

@felycity vraj to len troska v noci tak potiahne. Inak to by len rengen robili ci aj ine nieco neviete

zuzike123
14. máj 2024

@damira90 mam doma futbalistov a takyto stav po 1,5 roku urcite nie je v poriadku. Moze tam byt natrhnuta slacha ci iny problem. Potrebujte vymenny listok k chirurgovi alebo ortopedovi, mal by vas poslat na rtg, prip sono tej hrcky. My sme u chirurga kazdu chvilu. Chlapci vseobecne mavaju rastove bolesti noh v pripade prudsieho rastu, ak syn prudsie rastie, skuste zistit ci ho boli presne to jedno miesto alebo vseobecne nohy. Alebo typicky futbalove zranenie Morbus osgood-schlatter ale mozeme len tipovat, idealne navstivit dr.

damira90
autor
14. máj 2024

@zuzike123 urobim tak dobre vymenný.