Mohol ma zatriasť elektrický prúd?

23. júl 2024

Dnes som bola so sestrou v nakupnom centre. Ked som si v jednom obchode isla skusat oblecenie, boli tam kabinky ktore mali vedla dveri taku ciernu vec, netusim co to bolo, myslela som ze to je to co drzi tie dvere zatvorene. Ked som ja v kabinke skoncila, vysla som a cakala som pred kabinkou na sestru vedla toho zariadenia a ked som sa ho holym ramenom dotkla, ako keby ma potriasla elektrina, citila som take nahle teplo az horuco ktore ako keby preslo celym mojim telom, rychlo som si klakla a zacala som volat na sestru, bolo to len par sekund ale bolo to vazne neprijemne, nikdy som taky pocit nezazila. Pytala som sa predavacky co to je a ze ci ma to mohlo potriast, povedal ze je to taky magnet na dvere a nemalo by to triast a ze kable co do toho idu su tam kvoli senzoru na svetlo ktore cez neho idu. Neviete nahodou, ci pocity ktore som spomenula vyssie mozu byt z potrasenia elektrinou? Respektive teda, ci to mohlo byt to.

pink_lady
23. júl 2024

Syna ked zasiahla elektrina tak ho to pritiahlo, triaslo ho a strasne to smrdelo. Na mieste vstupu mal vypalenu dieru,na mieste vystupu pluzgiere. Po vypnuti zdroja sedel na zemi, strasne mu bilo srdce a rozplakal sa. Nemyslim, ze ta kopla elektrika...Ale tak nikdy nevies...

autor
23. júl 2024

@pink_lady to ano aj mne strasne bilo srdce, ale neviem ci z toho alebo z toho ze som sa zlakla. Ziadne pluzgiere ani nic nemam. Ma syn nejake nasledky?

modrykolibrik
23. júl 2024

Nemas strojcek?

autor
23. júl 2024

@modrykolibrik na srdci? Nie.

kacena4
23. júl 2024

urcite ta nepotriasol. mna ked kopla elektrina tak to bol riadny kopanec a citila som to ako uder nie teplo a mierne ma odhodilo. ak tam je magnet tak si skor mohla reagovat na ten

autor
23. júl 2024

@kacena4 a to ako? Ja som aj premyslala ze ak ma nic nepotriaslo tak ci mi nieco ine nie je.

cacianka
23. júl 2024

Mohla to byť skôr statická elektrina

pink_lady
23. júl 2024

Nie nema nasledky. No tazko povedat, byt tebou, ja by som tam zajtra isla si to obzriet ...ak ta koplo, tak odvtedy koplo uz aj ineho...