Kopnutie do krku

13. okt 2023

Ahojte, prosím mala dcéra (rok a trištvrte) mi nechtiac pri večernom obliekaní kopla celou silou do krku, trafila rovno ako je tá diera na krku. V prvej sekunde akoby sa mi nedalo nadýchnuť, potom som sa rozkaslala. Teraz cítim akoby kyselinu a v krku veľmi veľmi nepríjemné, dole v hrdle. Tak ako keď vám niečo veľmi zabehne a máte z toho všetko podráždené. Trošku horšie sa mi dýcha ale nič hrozné. Myslíte že nemusím stresovať ?

janinah
13. okt 2023

ORL pohotovosť.skontrolovat.ci nepoškodila mäkké tkanivo a či nenastava opuch.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oslo1
13. okt 2023

Tak zobud dceru a chod.
Az zakrvacas, alebo opuchnes, tak sa ti zablokuje airway, dychacia trubica a zomries.
Ja by som sa aj obavala a.carotis dysection.

janinah
13. okt 2023

Je to nutné,bola som orl sestra,ak sa to skomplikuje,tak nestihneš volať pomoc.Zavolaj susedu k dieťatu a chod na pohotovosť.

cyberk
13. okt 2023

Kamaratku/susedu hocikoho zavolaj, ked dcerka spinka, tak strazenie nebude tazke a ty si mozes odbehnut. Alebo napis z kadial si, aj tu na MK sa najdu dobre duse…

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolapie
13. okt 2023

Akože vážne potrebuješ, aby tvoja dcéra bola pri tebe ak sa ti niečo vážnejšie stane? 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ nepochopím toto, krk nie je len nejaká noha alebo ruka, chod prosím ťa, ak aspoň nechceš, aby nedajbože tvoja dcéra prišla o matku

cali2016
19. okt 2023

Zaujimalo by ma, ako to dopadlo?si v poriadku?