Dvojročný syn sa udrel do hlavy

6. júl 2022

Malý 2 ročný sa udrel do dverí auta do toho ostrejšieho rohu .má bozulu reval ako tur! Ja som to nevidela som nakladal veci do auta! Má bozulu čo mám robiť ,len stresujem.co sa mu mohlo stať môže mať otras mozgu alebo niečo akurát sme v Chorvátsku inak by som možno šla na pohotovosť 😢

andrea_prestastna
6. júl 2022

Prilozit studene, ak nevracia bude ok, pohotovost je aj tam

autor
6. júl 2022

@andrea_prestastna priložila som

nikpa
6. júl 2022

Sleduj ho či sa správa bežne ako inokedy. Treba dať pozor na závrate, spavost, zmeny v správaní, malátnosť, zmeny reči, zmeny v očných zorniciach, zvracanie. Len nestresuj, deti toho znesú 🤷

autor
6. júl 2022

@nikpa tak vyzerá ok asi 40 minút po Tom spal hodinu cca od 22_12 stalo sa to okolo 10 ale tak on tak spáva okolo obeda...som ho po hodina budila radšej a vstal normálne zdá sa ok ale bojím sa riadne keď vidím tu bozulu

kacena4
6. júl 2022

co je to bozula? a neboj nic mu nebude deti su odolne od buchnutia do auta nemoze mat otras mozgu to by musel riadne utekat a narazit do dveri, skor je to len udrete

basska_b
6. júl 2022

@kacena4 to je mozno z ceskeho slova "boule". My sme to volali "typel". Neboj, to bude mat asi tyzden a bude to hrat vsetkymi farbami a bude ok

lorin29
6. júl 2022

Do budúcnosti keď sa dieťa udrie do hlavy nesmie sa dávať aspoň 2 hodiny spať

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. júl 2022

@kacena4 bozula- hrca po vychodnarsky

autor
6. júl 2022

@lorin29 to som nevedela a to prečo?