Dieťa spadlo o roh. Čo pomôže na modrinu a monokel?

karkulka111
12. mar 2015

Dobry den. Chcem sa opytat co pomoze dat na celo po skaredom pade o roh. Mala spadla o roh a na celo jej vyskocila obrovska bombula s automatickou fialovou modrinou. Prikladala som jej zmrazenu kocku bryndze a jak tak sa to ustalilo a le opuch ide velmi pomalicky dole. A ja sa chcem opytat co pomoze na rychlejsie vymyznutie tej bombule a modriny co cakam ze bude este farebnejsia ta modrina

lalinko2010
12. mar 2015

Pomôže čas 😉 , je dobre že to nie je horšie.
Modrina zmizne a aj tá hrča. Nerieš, ona ani nevie že niečo na čele má a ostatných to nemusí trápiť.
Hlavne že malá je ok. 😉

ushuaia
12. mar 2015

urcite mast z Arniky... 😀 , mame vyskusane

monika0612
12. mar 2015

Moja mala spadla tak, že má monokel pod okom. Dávam jej na to heparoid masť. Pomáha rýchlejšie vstrebať zrazenú krv.

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanuki05
13. apr 2015

Fuu, to je strasne, moj maly sa tukol, ked pri mne sedel, zrazu zacal mrncat. Divam sa, ze ma na licku odrete, a na druhy den mal monokel pod okom. Uz ho to asi neboli, ale vyzera to strasne :X najskor som ten skrabancek natierala repikom, ale musel sa aj buchnut :( sa normalne hanbim ist medzi ludi s tym :(

mamazem
23. júl 2015

My máme odskúšaný Artrin, prírodná masť, nášmu krpcovi zabral pri podobnom páde po viacnásobnom nateraní tak, že vôbec nemal monokel... ráno som to miesto hľadala... Odvtedy nosím Atrin všade 🙂
Ale treba dávať čo najrýchlejšie po páde a opakovane..
nájdete aj u nás na mamazem

zuzka1902
23. júl 2015

Dobrý deň. Nám na modriny a monokle zaberá Shaolin oil, veľmi účinny ale je aj aromaticky. Pomáha aj pri nádche. kupujeme to v Planeta Food alebo v prírodnej činskej medicíne...

stanislavao
23. júl 2015

Heparoid mast je dobra na opuch, ked sa takto dieta buchne. Opuch synovi zmizol v podstate este v ten den.