Dcérka spadla zo schodíku a udrela si hlavu

quikk
15. apr 2014

Ahojte... Mám otázku mala mi spadla zo schodika a rovno o radiator si svacla hlavu... Bol asi 5 minútový plač a teraz sa zasa hra no na hlavičke kde sa búchal ma teraz jamku... Mame ísť radšej na pohotovosť alebo je to v poriadku kym nevracia a neomdlieva?

luciferkax
15. apr 2014

Ja by som len dve hodiny pozoorovala, nedávala spať... a ak nebude ospalaá, tak kludne ži dallej :D

84verca84
15. apr 2014

Ja by som pre vlastný pokoj na duši zašla.

marse
15. apr 2014

U nas sme tiez najprv pozorovali, 2 hodiny nedavali spat, samozrejme v pripade ak nekrvacala rana, to je ine...

kiwi82
15. apr 2014

a koľko má maličká? naša tiež často padala a presne na hlavu, kým nie je fontanela uzavretá je lepšie ísť na neurologiu, kde urobia usg hlavičky cez fontanelu. na pohotovosti ti urobia rtg, čo je dosť škodlivé. ak máš možnosť tak by som šla na neurologiu. ale ako baby hovoria, skús pozorovať a uvidíš.

belasy_motylik
15. apr 2014

@quikk ja z praxe na detskom mám v živej pamäti chlapčeka, ktorý spadol a mal len úplne mierny opuch nad uškom a mal poriadne prasknutú lebku. lebo pri pádoch detí zďaleka nejde len o otras mozgu, ako si mnohé maminy myslia.

lorela
15. apr 2014

Určite choď.
Radšej 100 krát zbytočne ako raz neskoro...

mnamko
15. apr 2014

nám dokor ešte poradil,v spánku občas poťahať za uško nos ked reaguje je dobre

lyzzy
15. apr 2014

Treba odsledovat ci do hodiny-dvoch nebude zvracat,ci reaguje normalne a ked ano,tak je to ok.
@quikk