Dcéra spadla na dlažbu

nika3001
11. jún 2024

Dnes my padla ročná a pol dcérka na hlavu na dlažbu a veľmi plakala môže sa jej niečo stať? Dúfam že sa jej nestane nič

m4r_tina
11. jún 2024

ak sa mate bat, urcite chodte este dnes, ak sa da, na pohotovost. Nic tym nepokazite, naopak... drzim prsty a prajem vsetko dobre

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia13022023
11. jún 2024

Môže sa stať a nemusí. Xy deti padlo, xy deťom nič nebolo... Ja by som sa ale nedokázala upokojiť z toho, že mi 5 žien na modrom koníku povie, že je to ok, že aj im spadli deti.
Tu nie sme doktori, nemáme oči z röntgenu, radšej choďte na pohotovosť. Držím palce.

pieksamaki
11. jún 2024

@nika3001 pozoruj ju..vracanie...malatnost....strata rovnovahy.....su hned znamkou mierneho otrasu mozgu......ak začne vracať.....let na pohotovosť....

tinka0604
11. jún 2024

@nika3001 aj mne vypadol z postieľky 1.5 ročný syn rovno na hlavu bola som sním hneď na pohotovost ale nič mu nebolo chvalabohu. Doktor nám vravel že treba sledovať hlavne prvé sekundy či hneď plače alebo až po čase či zvracia alebo či je ospali ale radšej by som šla

banalu
11. jún 2024

Smer urgent, radsej zbytocne ako lutovat.
Moja spadla ked nemala ani rok, bola to sekunda co som sa otocila si vybrat zo skrine saty.
Zavolala som 155 ako postupovat, lebo to bolo na obed a moja Dr. nedvihala. Poslali ma na urgent, ze nech ju skontroluju.

sapetka
11. jún 2024

Nepises z akej vysky

svokrinjazykmonika
11. jún 2024

@nika3001 akým štýlom padla? Na ktorú časť hlavy, z akej výšky? Má nejakú stopu na hlave, hrču?