4-mesačné bábätko - úraz hlavy

9. jún 2023

Ahojte, dcérka bola na brušku a ako sa vraví pásla baránka z ničoho nič sa prekotila a bola akurát pri konci podložky a rovno hlavičkou na plávajúcu podlahu... veľmi si to vycitam.. nemohlo sa nič stať prosím?

kacena4
9. jún 2023

nie nic jej nebude, neboj este x krat padne na hlavu, babatka ju maju "odolnu" priroda to dobre vymyslela

patka06
9. jún 2023

Ležala na zemi, len sa otočila - nepadla z výšky - nič sa jej nestalo
Zvykaj si na to, že sa začína hýbať a podobných "urazov" bude pribúdať.
Hlavne si nič nevyčítaj a upokoj sa

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. jún 2023

@patka06 takto..a prevrátila sa a rovno na hlavičku na plávajúcu podlahu..tak prvý krát takto padla a je to moje prve babatko tak som sa naplašila..

autor
9. jún 2023

@jj298 prvý krát sa takto buchla tak som sa naplasila..

autor
9. jún 2023

@kacena4 ďakujem.. dúfam že to je v poriadku..

patka06
9. jún 2023

Neľakaj sa, takých ešte bude veľa, určite je v poriadku

nique
9. jún 2023

Mne spadol 10tyzdnovy syn z postele. V pohode to zvladol. Ja som ale zostarla o 10 rokov, takže chápem Tvoj strach

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana9393
9. jún 2023

Ešte ti padne aj z postele/ gauca

autor
9. jún 2023

@patka06 ďakujem za upokojenie 🙏

autor
9. jún 2023

@zuzana9393 ďakujem 😐

autor
9. jún 2023

@nique a dúfam že všetko v poriadku .. tak mam strach keď sa dcérka udrie..

autor
9. jún 2023

@jj298 ďakujem za upokojenie 🙏

sofia1979
9. jún 2023

Mne spadla z postele malá len som sa otočila ku komode pre plienku mala mesiac. Už má 4roky.klud moja ešte tých odrenin bude

marianarem
9. jún 2023

Toto by nemalo vadit. Este budu aj horsie buchnutia, ked bude napr. sediet alebo klacat a prevazi ju dozadu na hlavu. U nas to v istom obdobi bolo v podstate kazdy den. Znasala som to zle, kedze som nikdy nevedela, ci to prasknutie bola parketa alebo lebka 🙈 Potom sme boli u ortopeda s bedrovymi klbmi, tam som sa na to postazovala a on mi povedal, ze v tomto veku je lebka pruzna a znesie kadeco.

svetlonos
10. jún 2023

Maly bol kludny a vies kedy sa prvy krat pretocil? Ked som 2,5 metra od neho hodila plachtu do pracky! Spadol z postele, box sorings vysokej, tiez na plavajucu. Neviem ci mal 4 mesiace. Skoro som skolabovala, panikarila. Ukludnil ho muz, mna zhukol nech sa upokojim. Pri nom maly zachvilku prestal plakat a ostal pokojny. Nic nu nebolo ani nie je 🙂 uz ma 3 roky. Neboj, len skeduj male a bude dobre, uvidis.