2,5 ročnej dcérke seklo pri hre v krku. Ako jej pomôcť?

monika2222
6. mar 2015

Starsia dcera ju tocila na rukach a mala za chvilku zacala plakat ze ju boli krk. Uz nechcela ani hlavicku do jednej strany otocit a plakala ze ju to boli. Mam ist rano k lekarovi alebo pockat? Neviem este som sa s tymto nestretla a to nam tri deti. Dakujem za rady

uhnakova
6. mar 2015

Zalezi, co deti robili. Ak sa dcerka velmi stazuje, radsej by som sla na pohotovost, nemusi to byt seknutie ale nieco horsie :(. Drzim palce.

emmily81
6. mar 2015

ja by som tam zavolala (už som neraz volala na pohotovosť a vykladala som lekárke čo a ako...a nemuseli sme ísť,ale to bol iný prípad) ak by som mala pochybnosti... no ak sa ti malá stále sťažuje a máš s kým nechať deti tak choď na pohotovosť

ivetkab.
6. mar 2015

Určite by som hneď šla na pohotovosť. Čo budeš potom robiť v noci, keď jej to začne puchnúť, alebo sa bude bolesť znásobovať? Neviem aké staré je to dieťa, ale do 6 rokov nevie zhodnotiť a zašpecifikovať, ako veľmi ho to bolí. Pokiaľ by však šlo o moje dieťa, ja by som už na pohotovosti bol v tej chvíli ako by sa to udialo. Neváhajte a choďte. Ver tomu, že na pohotovosti budú takí, čo by tam možno ani byť nemali, alebo idú len pre istotu. Držte sa

rachel123
6. mar 2015

podla mna by som uz isla aj ja na tvojom mieste na pohotovost ide noc aby sa to nedajboze este zhorsilo radsej podla mna ako cakat na najhorsie

jeennyv
6. mar 2015

chod na pohotovost je to uplne ine, ked sekne v krku dieta...ja ked som bola mala, som mala nejak vytiahnutu ruku, ci ako sa vravi a hned so mnou utekali, aj ked sa to v priebehu sekundy na pohotovosti dalo do kopy, ked som sa metala lebo doktori su fuuj :D ale nic netreba zanedbat...

jesi25
6. mar 2015

Urcite na pohotovost ani by som nerozmyslala