Xbox oneS verzus Xbox 360

pooppy
13. nov 2016

Chceme deťom kúpiť hernú konzolu X box ale nevieme ktorá je v čom lepšia. Ide nám hlavne o hranie pohybových hier. Hrali sme to na návšteve ale mali staršiu verziu a už by sme chceli novšiu. Ak máte doma a aktívne využívate poradte,aj ohľadom pripojenia na wifi neviem ako funguje a tak.

anesim
13. nov 2016

X Box 360 sa už prestal vyrábať, takže aj hier bude čoraz menej.
My sme kúpili min rok X box one s Kinectom, dcéra si to sem tam zapne, hlavne cez prázdniny

pooppy
autor
14. nov 2016

@anesim my hlavne kôli tomu kinectu,ale v popise som si prečítala že je možnosť pripojenia na internet,ako je to s ním

zuzzqa
14. nov 2016

@pooppy Hlavne treba mysliet na to, ze konzola je jedna vec a hry na nu druha. To ze sa s nou vies pripojit na internet ti dava akurat moznost stahovat hry priamo do konzoly na disk a nie kupovat ich v podobe CD. Samozrejme za hry sa plati rovnako od 10e/hra vyssie. Tie "premakane" 50e a vyssie...

pooppy
autor
15. nov 2016

To sme tiež riešili,hry su neni práve lacné,myslela som že sa pripojenie na net dá využiť aj inak

luciamic
5. dec 2016

ak by bol zaujem mam na predaj takmer nepouzivany xbox kinect 250gb, pripojitelny na internet, asi 3 roky dozdu kupeny, mala som velke plany cvicit nike kinect hru no nasi susedia neboli za :( odvtedy len stoji v krabici, tak som sa konecne rozhodla rozhybat ze ho posuniem :D

pooppy
autor
5. dec 2016

@luciamic neviem ešte sme sa nerozhodli

luki2297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciamic
6. dec 2016

@pooppy jasne, ja len ze mozno by Vas alebo niekoho kto to planuje kupit potesila cenovo vyhodnejsia alternativa, alebo by to pomohlo v rozhodovani 🙂 aj ja by som sa tesila kedze sice som na tom prerobila ako fras ale niekde to detickam robi radost 🙂 mne kym syn na to dorastie tak uz k tomu hadam ani hry nebudu v dakom roku 2025 tak to musim uz ozaj dat z domu dalej hoc aj za zlomkovu cenu....