Výtvarný krúžok pre 7 ročné dievča v Bratislave

miakarmen
9. apr 2017

Ahojte. Potrebovala by som niekoľko rád a názorov. Moja už za chvíľku 7 ročná dcéra sa veľmi rada venuje rôznemu vyrábaniu výtvarného charakteru. Chcela by som vedieť, či je niekde v BA a naj v Petržalke centrum, alebo niečo kde sa koná výtvarný krúžok pre deti. Ale nie len taký, že si tam decká hore dole čmárajú, ale aj ich naozaj učia nejakým technikám kreslenia a viem, že za niečo rozumné aj platím. Ďakujem za rady a nápady🤗

catherinah
9. apr 2017

Zakladna umelecka skola, vytvarny odbor

mahu74
9. apr 2017

Pripájam sa, ZUŠ je na toto ideálna, o chvíľu (cca v máji) bývajú prijímačky na ďalší šk. rok. +Pridávam ešte jeden tip: http://www.sdetmi.com/podujatia/detail/1796/ker...

0silvia0
9. apr 2017

@miakarmen súkromných základných umeleckých škôl je v Bratislave viac, vyber si tú, ktorá ti najviac vyhovuje....

synda11
9. apr 2017

urcite zuska...kreslime malujeme modelujeme vyrabame fotíme instalujeme...ja deti ucim aj hodnotit... so 7 rocnymi..to nieje len cmaranie...ked ideme napr.kreslit rozpravame sa kazdy povie predstavu tu hodi na papier konzultujeme ako to vylepsit.. ked je navrh hotovy ideme naostro na vykres...ked vyrabame tiez sa robia navrhy....riesime materialy techniky dojmy pocity...ja dufam ze raz moje dcerky budu chodit do zusky na vytvaku 🙂

katrinka8
9. apr 2017

Súhlasím s babami vyššie, nie som síce z BA, ale dcérka bude mať 7 rokov teraz, a druhý rok chodí na výtvarnú na ZUŠ - prvý rok absolvovala prípravku v škôlke, a teraz ako prváčka chodí do 1. ročníka (keďže absolvovala prípravku, automaticky bez prijímačiek nastúpila do 1. ročníka ZUŠ). A musím povedať, že už v škôlke v rámci prípravky robili krásne veci, klobúk dole pred pani výtvarníčkou, rôzne metódy, techniky...

miakarmen
autor
10. apr 2017

Ďakujem za tip, je to pekné, no ona už chodí do školy, teraz je prváčka, tak sa dá to ZUŠ chodiť aj len na výtvarný krúžok? Alebo poprípade sa dá dieťa preložiť na inú školu do druhého ročníka. Lebo je pravda, že niesom moc spokojná:(

0silvia0
10. apr 2017

@miakarmen moje deti obe chodili do súkromnej umeleckej školy na výtvarný odbor, syn ešte chodí. Dosť tam boli pedagógovia hákliví na to, keď sme ich školu nazývali výtvarným krúžkom. ZUŠka je vlastne záujmová činnosť, ktorá sa navštevuje popri bežnej základnej školy, podľa toho, čo píšeš sa mi zdá, že máš v tom trochu chaos.

synda11
10. apr 2017

@miakarmen na zuske si mozes vybrat bud bude len na vytvarku ...niektore deti chodia aj na tanecnu ci hudobnu...ja som ucila aj raz do tyzdna na vysunutom pracovicku na zakladnej skole...deti som si prevzala hned ako sa naobedovali od druzinarky...maminy sa nemuseli bat ze by same museli chodit do inej budovy...vsetko bolo na jednej zakladnej skole...ked sme modelovali keramiku som autom zvazala vypalit na zusku kde mame pec a potom nazad brala na zakladku...snazila som sa aby tie deti presli vsetkymi technikami ako deti aj na budove zusky kde mame vytvorene vsetky podmienky na vsetky techniky

eeffka
10. apr 2017

@miakarmen zle chapes ZUS. To nie je bezna skola. Tam sa robia prijimacie skusky a nasledne prebieha studium v poobednajsich hodinach. Moja dceda xhodi na zusku uz 6ty rok. Naberali deti na talentovky uz v skolke. Preberaju rozne techniky.