Vrecúšková výmena - ako si spríjemniť cestu autom a pobyt na dovolenke

kajka18
26. apr 2015

Ahoj dievcata, rada by som stihla este pred letom a dovolenkami vyrobit nieco pekne pre nase deticky... Bola by to taka mensia vymena do 12 ludi a snazili by sme sa vyrabat nieco "letne" co by spestrilo nasim detom cestu autom a pobyt v prirode, na dovolenkach 🙂

noemmka
26. apr 2015

@kajka18 Veľmi rada by som pridala ale žiaľ už si na výmenu netrúfam nakoľko čakáme miminko a pomaličky sa na jeho príchod pripravujeme. Ďakujem že si si na mňa spomenula. Prajem krásne monte tvorenie🙂

sticza
26. apr 2015

Ja by som sa pridala len zatiaľ neviem čo by som vyrobila vhodné na cesty 😕

kajka18
autor
26. apr 2015

@sticza ja som zatial vymyslile, tie 3 na obrazkoch... najdi v prirode co je na obrazku - by som urobila nejake 3 predlohy k tomu, potom cestovne bingo, ze co uvidis z okna, tak si vyskrtnes alebo cd so zvukmi zvierat 😉 no, ale pravda je, ze som nad tym dlhsie premyslala 🙂

kajka18
autor
26. apr 2015

Este mi napadlo urobit nejaku plechovku a k tomu nieco s magnet. paskou pripajat 🙂

sticza
26. apr 2015

@kajka18 to tiež dobrý nápad, akurát minule mi svokra doniesla plechovú krabicu od čokolády, taká by bola super

sticza
26. apr 2015

@kajka18 Mňa ešte napadlo niečo do prírody, napríklad les kartičky na krúžku zvieratá, stopy, stromy, listy, čo sa nájde v prírode hľadá na karičkách

mimamijami
26. apr 2015

Kocky, ja podobne, aj by ma to lakalo, no zatial neviem, co by som vyrobila... 🙂

dendus
26. apr 2015

Dakujem, ze si si na mna spomenula, zatial netusim co by som vytvorila, ale skusim popremyslat a poobzerat sa po nete, ci ma nieco nenapadne. Ale ta tema vymeny sa mi velmi paci...

kajka18
autor
26. apr 2015

@sticza
@mimamijami
Nemusime sa zas uplne striktne drzat toho cestovania 😉 ja len u nas sa na dlhe cesty urcite nieco zide... moze to byt kludne aj nieco letne 😉

mimamijami
26. apr 2015

@kajka18 Pozeram popri vareni a hladam, co by mi tak udrelo do oci... 🙂 Dufam, ze mi obed neprihori, kedze si dala takuto zaujimavu temu ...

vampgirl
26. apr 2015

Ahojte, aj ja sa rada pridam a popremyslam. Na cestu autom mi pridu idealne lapbooky, ale to je asi p inom ;)

kajka18
autor
26. apr 2015

@vampgirl no lapbooky su super 😉 ale to by sme asi do dvoch mesiacov nedali....

christina87
26. apr 2015

Jeeeej tak to my cestujeme každý mesiac dosť km.

christina87
26. apr 2015

@christina87 A tu sú obrázky 🙂 Čo sa mne páči.

vampgirl
26. apr 2015

@christina87 jeej obe tieto aktivity z Tchiba mame a su perfektne. A ak mosem odporucit, ked sa kupia v zlave, ani sa neoplati ich vyrabat, lebo by to asi vyslo viac.

zizka
26. apr 2015

ja by som sa tiez rada pridala, ale musim najprv pohladat, cim by som prispela

pastelka13
26. apr 2015

ahojte,aj ja by som sa rada pridala .. musim popremyslat nad navrhmi 🙂

dulllinka
26. apr 2015

Ahojte, děkuji za zprávu, do letní výměny se taky nezvládnu zapojit. Za měsíc čekáme mimi a nevím, jestli bych to všechno stihla. Zkusím další 😉

pastelka13
26. apr 2015

zatial ma napadli dopravne znacky upevnene na kruzku, dieta ich bude mat pokope,cestou ich moze vyhladavat,a rozpravat sa o nich ....

mimamijami
26. apr 2015

1. hmatove pexeso vo vrecusku - rozne materialy (filc, latka, fimo, machova guma, drevo, ...) a rozne symboly leta (slniecko, zmrzlina, vtacik, kvietok, balon, jahoda...)
2. pexeso z roznych latok
3. divadlo
4. peracnik - ale to by som najskor vyskusala, az potom slubila vyrobu

kajka18
autor
26. apr 2015

To divadlo sa mi paci najviac 😉

@mimamijami

mimamijami
26. apr 2015

Toto su aktivitky, ktore sa mi este zapacili... to len tak navyse, keby zaujali aj niekoho ineho a vedel by ich vyrobit ;)

pastelka13
26. apr 2015

Ahojte ja by som pridala tieto aktivitky - pridam len zatial popis:

1. Liecive rastliny - upevnene na kruzku: obrazok, popis co sa zbiera a na co nam sluzi + k niektorym mam basnicky
2. Ovocie - rozdelene do skupin : malvice,kostkovice a bobule, kazda skupina zvlast na kruzku
3. Dopravne znacky upevnene na kruzku + basnicky k nim

kajka18
autor
26. apr 2015

@sticza
@mimamijami
@dendus
@vampgirl
@christina87
@zizka
@pastelka13

Zatial nas je 8 😉 pockam do utorka a uzavriem to.... kludne sem zatial mozte davat 3-4 navrhy, napady.... v utorok potom vytvorim sukromnu skupinku a dohodneme sa co dalej 🙂 tesim sa na dalsiu kreativnu spolupracu!!!

pastelka13
26. apr 2015

@pastelka13 Ešte k tým liečivým rastlinám: Keď ich deti poznajú, neskor sa možte hrať hru: predstierame bolesť a dieťa určí ktorú bylinku použijeme ...

flower85
26. apr 2015

Dobrý deň, dalo by sa ešte pridať? alebo je to uzavretá aktivita? V každom prípade, nech Vám to dobre vyjde🙂

mishka11
26. apr 2015

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala, aktivity este premyslim. Vdaka

kajka18
autor
26. apr 2015

@flower85 jasne, kludne sa pridaj a mozes rozmyslat nad navrhmi 🙂

kajka18
autor
26. apr 2015

@mishka11 o.k. 🙂