Včera som našla sánky v Žiline. Nechýbajú vám?

luciola
28. jan 2017

Mamičky prosim ak by sa tu našli deti alebo mamička ktora stratila sanky v čera v Žiline bola by som rada lebo sme ich našli. Neviem kde to mam ešte uverejniť detom určite chybaju popytajte sa mamičiek v okoli či nestratili.

erickatt
28. jan 2017

@luciola skus na fb skupina zilina

katarinamarkova
28. jan 2017

@luciola môžem sa spýtať, to akože kde si našla tie stratené sánky?
🙂 lebo len tak ma napadlo.....
- idem sa s deťmi sánkovať.....ale ups tam a tam sa so sánkami nedostaneme ak sa tam chceme ísť pozrieť, tak si ich na chvíľu položíme vedľa stromu a za 10 min. sa vrátime k sánkovaniu.........a sánky fuč :( niekto nám ich zobral :(
- alebo kopec snehu po ceste, tak ideme sánkami na návštevu a odložíme ich pred vchodom.....a sánky fuč :( niekto nám ich zobral :(

fakt sa vážne pýtam, lebo si neviem dosť dobre predstaviť ako môže niekto stratiť sánky.

luciola
autor
28. jan 2017

@katarinamarkova no ten kto ich stratil vie kde ich stratil lebo v okoli neboli žiadne deti ani nikto som sa pytala ludi či nevideli koho su tie sanky a nikto nič

katarinamarkova
29. jan 2017

@luciola 🙂 ok
ja by som na mieste tie sánky nechala.
viem ako sme sa ako decká sánkovali a ako sa teraz sánkujú moje deti, tie sánky často ostanú odložené bokom, lebo je niečo iné lepšie zrovna niekde vedľa na práci a po ceste domov si sánky jednoducho vyzdvihneme.......
ja si len fakt neviem predstaviť - ak sa teda jedná o klasické veľké drevené sánky, že ich niekto len tak niekde stratí 🙂

zlte_kuriatko
29. jan 2017

@luciola mala si ich tam nechat. Aspon ja by som to tak spravila. Teraz sa.. komu patria uz nedopatras 😒 mozno si ich tam zabudli nejake deti pridu si po ne a budu smutne ze im ich niekto ukradol ☹ preco si bola taka sikovna?

leteku
29. jan 2017

Tiez si myslim, ze by sa nemali brat veci, ktore najdete. V poslednej dobe sa to vsak stalo pravidelnostou. My ked nieco stratime vzdy sa pokusame prejst celu trasu a sme radi ked vec najdeme, ale ak ju uz niekto zobral domov tak smola.

luciola
autor
29. jan 2017

ja nehladám múdrosti ja sa snažím nájsť niekoho koho sú tie sánky nechať veci len tak ako to je hrdinstvo a keď to zoberú cigáni alebo iný lúdia a nesnažia sa ani vrátiť ? ja sa snažím nájsť aspoň niekoho koho to je keďže to bolo úplne mimo trasi deti a mimo aj kopca skôr keby ste sa snažili maminky pomôcť nájsť koho su tie sanky a nie riešiť ine situácie

zlte_kuriatko
29. jan 2017

...lebo ak to boli velke drevene sanky..taka vec sa predsa neda len tak stratit..isto len zabudnut...aby sa nestalo ze chudata deti,co ich tam zabudli,sa kvoli tvojej prehnanej aktivite tuto zimu uz nedosankovali..predsa nie je to vec za 3 eura..nemusia rodicia najst eura na nove. Byt tebou utekam ich vratit na miesto kde som ich nasla..ja keby som taketo daco vycudila ani by som nespala. ☹ isto si to nemyslela zle..ale chod ich tam vratit.

zlte_kuriatko
29. jan 2017

@luciola ved ale hladas ihlu v kope sena.. ti ludia alebo deti ich tam budu isto hladat...ty ked nieco niekde zabudnes s detmi tak nevratis sa na miesto a nehladas?