Trampolína do bytu

davmar
1. dec 2014

Rozmýšľam kúpiť na Vianoce pre mojich večne skákajúcich synov trampolínu do bytu. No a ja by som si na nej mohla zacvičiť tiež. Máte osobnú skúsenosť? Akú vybrať? Na čo si dať pozor pri kúpe? Máte nejaké odporúčania? Ďakujem

Niečo takéto by som
http://trampoliny.heureka.sk/insportline-skippy...

heni79
1. dec 2014

@davmar
Bývate na prízemí? Lebo inak je trampolína do bytu čistá provokácia pre susedov.
Aby si sem neskôr nepísala o probléme s nimi. 😅

jasminet
1. dec 2014

ak mate velku terasu, tak v lete kludne, do bytu by som ju nekupovala. ja napr. pocujem aj susedu POD nami ako cvici na nejakom stroji ... 😅

davmar
autor
1. dec 2014

@heni79 no na prízemí nebývame. Ale ja som chcela hlavne preto, že moje deti furt behajú a skáču, tak som myslela práve, že tou trampolínou poriešim aj susedovcov pod nami. Som myslela, že ked budú na trampolíne, že to nebude búchať do susedov pod nami. Ved by skákali vo vzduchu, nie? Či ako je to?

sasagajdoska
1. dec 2014

Si vies predstavit ten hluk?

moni244
1. dec 2014

@davmar no síce skáču do vzduchu, ale aj dopadajú naspäť, nie?

heni79
1. dec 2014

@davmar
Skoč si do nejakého športového centra, kde sa na týchto trampolínach normálne cvičí. Tam si pozri, či je to skákanie na nich bezhlučné. Skôr nie, ako áno.
Prestava že by skákali do vzduchu ma rozosmiala. 😀 Prepáč, ale ten odraz bude predsa o tú trampolínu, ktorá bude mať nohy položené na zemi. Myslíš si, že to nebude búchať?

davmar
autor
1. dec 2014

@moni244 ale dopadnú na pružnú časť, ktorá bude aj tak vo vzduchu, nebuchnú nohami na zem.
???
Alebo myslíte, že ta kovová konštrukcia bude búchať???

moni244
1. dec 2014

@davmar práve tá konštrukcia bude búchať, to je na tom najhoršie

xenicka13
1. dec 2014

Musela by si nohy trampolíny pevne primontovat k podlahe, inak fakt za susedov nerucim

davmar
autor
1. dec 2014

@heni79 veď to, že si to neviem predstaviť. Či fakt bude tú konštrukciu tak počuť?

davmar
autor
1. dec 2014

@moni244 tak to si ma nepotešila, ešte, že som pred kúpou založila túto diskusiu. A máš to osobne odskúšané?

moni244
1. dec 2014

@davmar nemám, ale viem ako vŕzgala vonkajšia trampolína, neviem si predstaviť mať to dnu

davmar
autor
1. dec 2014

@moni244 Ale vonkajšia je oveľa väčšia a má aj inú konštrukciu. A my by sme to mali položené na koberci, nie na podlahe. Ďakujem za upozornenie, budem o tom premýšľať ešte.

sue
1. dec 2014

@davmar určite neodporúčam. Robí to riadny rámus, keď sa na nej skáče - deckám treba viac chodiť von a radšej zabezpeč nejaký krúžok alebo tak, nech sa tam vybesnejú, ak to nezvládate vy s nimi kvôli času a tak 😉 ale trampolínu...ešte do domu možno...ale aj to len do nejakej cvičiacej miestnosti v súterene 🙂

davmar
autor
1. dec 2014

@xenicka13
@heni79 máte s takouto trampolínou v byte osobnú skúsenosť?

xenicka13
1. dec 2014

@davmar mam skúsenosti s trampolinami iba na záhrade, ja by som sa to bála dat do bytu proste

heni79
1. dec 2014

@davmar
V byte trampolínu nemám, ani by mi to nenapadlo, sused pod nami je nervózny už aj vtedy, keď deti iba chodia! Nie behajú, chodia!
Práve preto ti radím, aby si sa šla pozrieť do nejakého športového centra, kde sa reálne takýto typ trampolíny používa. Aby si si to vedela zhodnotiť reálne.
Aj to je otázka, čo máte v byte na podlahe? Parkety? Koberce? To tiež bude zohrávať úlohu pri hlučnosti.
Tak si to najprv over v realite a potom kupuj, aby si nevyhodila peniaze a nevyrobila zbytočne susedské spory. 😉

pribinak
1. dec 2014

Trampolina do bytu? To je predvianocny vtip? Lebo sa ti podaril 😄

evita_g
1. dec 2014

Hlučnosť je jedna vec, no ja by som sa skôr bála o bezpečnosť detí. Trampolínu pre deti jedine s bezpečnostnou sieťou!

wolfie
1. dec 2014

iha, no ja som sice trampolinu na domaci jumping chcela, ale my byvame na prvom poschodi a pod nami su maximalne schranky...kebyze si ti nad nami kupia trampolinu, tak ich idem priamou ciarou zastrelit...uz teraz pocut vsetko..vies, aky by to bol rachot? a okrem toho, kebyze ti deti spadnu z trampoliny na roh stola alebo ineho nabytku, tak neviem, neviem...

niki101988
1. dec 2014

@davmar Ak by si bývala nad nami tak ako vravia Česi mŕtvy Homolka, trampolína robí kravál jak hrom aj keď je len v záhrade a v byte? To je číre bláznovstvo, na plávajucej podlahe skôr na zabitie 😀 ale zasmiali sme sa všetky asi

traffic
1. dec 2014

@davmar do bytu v ziadnom pripade iba ak byvate na prizemi, my byvame celkom na spodu a este aj tovadi suedom ked deti behaju po byte,lebo vedla to vsetko pocut takye urcite nie do domu ano byt nie

prasiatko30
1. dec 2014

@davmar ty asi susedov velmi neznasas😅😅😅

mooc
1. dec 2014

http://www.jako-o.de/produkte-sport-kinder-spor... my mame v byte tuto a v pohoooo..

xevulax
1. dec 2014

Nechapem tieo komentare, trampolinu mame v byte, ziadny ramus nerobi, osobne som sa susedy pytala ci nieco pocuje ked mala na nej skace (pre istotu), lebo u nas nic nie je pocut. Mali sme ju na podlahe ale dala dom ju na koberec lebo mi robili na podlahe gumicky cierne cmuhy. Mame trampolinu,kyora je vysloene urcena pre deti, rozmer platna 100cm (teda priemer), ochranna siet vnutorna (priamo okolo platna), je uzasna dcerka sa na nej vyskace a vyblazni. Nosnost ma sice do 45kg takze ja si na nej nezaskacem, ale jej to staci. Takze za mna odporucam, kedzr mam osobnu skusenost a nie negativnu

sense
1. dec 2014

kamaratka ma malu trampolinu v byte na cvicenie ale byva na prizemi a ma pod nou taku podlozku co sa dava aj pod fitnes stroje aby sa nesmykala...ale na inom poschodi by som to asi nekupovala...popr. sa spytaj susedov,...apropo na tej malej trampoline sa ti aj tak deti nevyblaznia akurat si mozu ublizit ked sa budu na nej blaznit....

davmar
autor
1. dec 2014

@heni79
@pribinak
@evita_g
@wolfie
@niki101988
@traffic
no zlaté ste žienky. Neviem, prečo porovnávate trampolínu do záhrady a do bytu. To je úplne niečo iné - veľkosťou aj konštrukciou. Ja som uvažovala o trampolíne, ktorá je vyrobená do interiéru, aj do bytu - od výrobcu. Skôr som očakávala od tejto diskusie, že sa mi ozve niekto, kto tú trampolínu má reálne doma a povie mi plusy a mínusy z osobného používania, nie názory a dohady. Lebo po týchto vašich radách som si čítala rezenzie na nete a sú len kladné - od ľudí, ktorí si ju kúpili a používajú ju doma.
No na plávačku alebo podlahu by som ju samozrejme nedala, máme koberce.
Tak som rada, že som vás pobavila.

adelajda2012
1. dec 2014

@davmar skoda, mna to tiez zaujimalo. Aj ja som nad nou rozmyslala, ale zda sa mi to este pre moju nebezpecne.

adrikat
1. dec 2014

@davmar ahoj,akurat sa mi zmazal cely prispevok,co som ti pisala. ja mam doma trampolinu uz cez dva roky. kupovala som ju pre dcerku na meniny a vyuziva ju stale. je to super,lebo sa vyblbne aj doma,ked sa neda ist von. samozrejme,ze tu ta kazdy bude odhovarat a podobne. mame presne ten rozmer,co si dala v odkaze,len nemame to drzadlo. zaskaces si aj ty,ale je to makacka 😀 . urcite odporucam. a my mame len dvojizbovy byt,ale co neurobis pre dieta,ze? urcite ako darcek odporucam 🙂

deni73
1. dec 2014

@davmar A môžem sa spýtať, pre aký vek je určená tá trampolína do bytu?