Tanečná škola pre deti v Prešove

nikus5
28. mar 2010

Milé maminy, keďže mám veľmi pohybovo nadanú dcéru, ktorá v septembri ide do školy , dovolila som si otvoriť túto tému. Chcela by som ju dať na tanečnú a keďže už dlho goooglim a nič poriadne som nenašla, chcela by som Vás poprosiť o pomoc. Ak viete, kde v Prešove niečo také je, prípadne poradíte, aké tance sú pre 6-ročné dieťa na začiatok vhodné, máte s tým nejakú skúsenosť, či len vlastný názor na danú tému, ozvite sa. Za všetky príspevky, ktoré ma v hľadaní posunú ďalej, budem veľmi vďačná nielen ja, ale i moja dcérka. 🙂 😉

janinah
29. mar 2010

Môj 4,5 r. syn chodí do škôlky na Važeckú a tam majú tanečný krúžok,dochádza tam lektorka zo súkr.umeleckej školy /neviem presne ,či sa to tak volá,ale niečo také/názov má Ebony,predtým sa volali inak /zatiaľ si neviem spomenúť/,detičky mali pred 2 týždňami skvelý koncert v DJZ, zistiť ti kontakt? viem,že deti sa dá prihlasovať počas celého roka...

nikus5
autor
30. mar 2010

Vďaka, ak budeš taká dobrá, zisti mi ten kontakt. 🙂

eny1
30. mar 2010

ešte je tu Yamaha na Bernolakovej, Grimmy na Bratislavskej a mažoretky na Exnarovej.....tie su take najznamejšie na sekčove aj pre taky vek dieťaťa. Určite si ich už videla aj v meste vystupovať keď su nejake akcie.

nikus5
autor
30. mar 2010

eny1: nevieš o tej Grimmy niečo viac? Už som o nich počula a na nete mi stále vyhadzuje, že sú v Košiciach. Dík.

eny1
1. apr 2010

http://www.kamdomesta.sk/presov/hudba-a-tanec/t... niečo som o nich našla,tak dufam, že poslúži.

nikus5
autor
1. apr 2010

eny1: dík, popozerám to 🙂

janinah: poprosím Ťa, zisti mi ten kontakt na Ebony 😉

eny1
1. apr 2010

ak tak pozeram, čo som sama nevedela tak Yamaha sa premenovala na Ebony ...........ak dobre vravím, maš tam aj kontakt
http://sk-sk.facebook.com/pages/Presov-Slovakia...

nikus5
autor
1. apr 2010

eny1: vďaka, je tam telefón, tak pozisťujem, dcéra by chcela taký mix /aj spoločenské tance/, len neviem, či to niekde takto učia

janinah
1. apr 2010

nikus,myslím na to,len teraz malý nechodí do škôlky ,a to v škôlke sa musím opýtať....

zade
8. apr 2010

Dievcata, ale ved Yamaha je hudobna skola nie tanecna.... Alebo v PO je to inak?

eny1
8. apr 2010

ano hudobna, ale su tam aj kurzy spoločenských tancov, aj pre male deti...oni spolupracuju aj s materskými školkami.

janinah
8. apr 2010

v Yamahe v PO je aj spev aj výtvarná aj tanečná aj hudobná,len teraz sa buď oddelila od Yamahy a vznikla Ebony alebo sa Yamaha premenovala na Ebony,neviem presne,to len terz v marci

nikus5
autor
8. apr 2010

tak aspoň viem, aký názov mám hľadať 😉

janinah
9. apr 2010

nikus,máš IP

nikus5
autor
11. apr 2010

janinah: díky moc, odpísala som, som 🙂

mimma11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimma11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terra2
9. jún 2010

Ja chodim na yamahu na Duchnovicovo namestie. Teda v juni sa tohto roku uz neucime. Chodime na prve krociky a sme velmi spokojni, ucitelka je mila a maly sa kopec od septembra naucil. Nepamatam si vsak, ze by sme tam tancovali hip hop co cO??? Ved ma len cez dva roky!!!
Ja tomu nerozumiem, to su tu dve Yamahy alebo co?

Ake su vase skusenosti? KOlko sa plati v Ebony? Ako casto sa stretavate?
jaj, vela sa pytam 🙂

mimma11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimma11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimma11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alicia001
5. dec 2011

odporucam CVČ EBONY ponuka tanecnu pre deti od 2 do ............ rokov. a one hudobne a tanecne dbory

jana293
25. aug 2012

ahojte aj ja by som rada nieco 🙂

yanqqa
28. aug 2013

moze niektora mamicka napisat skusenosti s tanecnymi skolami Grimmy a Ebony? pripadne ak viete ake su mesacne poplatky.

erikasveco504
15. dec 2013

Skuste v DJZ Akademi tanca nela velmi mila pani moja 11 rocna dcera k nej chodi je to od 2 rokov tanecna ma velmi uspesnich ziakov a plati sa okolo 15 € na mesiac TČ-0944157701. Ta pani je byvala baletka teraz maju vystupenia muzikalu z rozpravky do rozpravky poviete kde chodite do skolky a tam vybavi vystupenie ja som s nimi velmi spokojna