Stavebnica pre 6 ročného syna

marcelatt
8. okt 2017

Syn bude mat 6 rokov...doteraz sa hral s kockami mega bloks (stavali sme cela rodina), ale tie sme uz posunuli. Mame doma mnozstvo lega, alebo nie je to ono na take to klasicke hranie, skladanie, stavanie. Rozmyslam nad stavebnicou SEVA a rozne sady z tejto stavebnice. Viete plusy ci minusy alebo mi viete nieco podobneho poradit? Dakujem

marcelatt
autor
8. okt 2017

nikto nic?🙂

kristinajo
8. okt 2017

Ahoj, u nas celkom ficala aj stavebnica ROTO. Su rozne sady, tak sa to da postupne dokupovat.

marcelatt
autor
8. okt 2017

@kristinajo idem guglit, vdaka

voso
8. okt 2017

Ahoj.my mame sevu.objednavala som najvacsie balenie a syn sa s tym rad hrava a dokaze z toho spravit uzasne veci

marcelatt
autor
8. okt 2017

@voso ktoru sevu presne? lebo som ich nasla viac, v takej plastovej krabici ako seva jumbo a nejake cisla, toto myslis ci este je nieco vacsie?

bambulka712
9. okt 2017

my tiež máme sevu a malý je z nej nadšený. Má aj merkur no myslím že je to ešte dosť náročne, je to malé a jemu sa s tým zle robí (má 6r.). Ale tá seva je super, vyhrá sa s tým, skladá si autíčka po svojom a tým že máme tu jumbo aj sa to dobre odkladá do krabice 🙂

voso
9. okt 2017

Seva 5 jumbo.je tam cez 1000 dielov.objednavala som to z ciech.aj s postovnym vysla lacnejsie ako u nas

andrea78
9. okt 2017

@marcelatt ja som synovi presne v tom veku kupila dve krabice Sevy,cisla 4 a 5, takto mi vyslo najviac dielikov za najlepsiu cenu, chcela som aby mohol stavat bez obmedzenia. Strasne vela sa s nou prehral, kazdy den, najlepsia investicia.Rad sa k nej vracia doteraz, ma 10 rokov. Zahral sa s nou viac ako s Legom, to tvorenie a moznosti zo Sevy su ine.

marcelatt
autor
9. okt 2017

@andrea78 dakujem, ty si teda kupila Seva 5 Technik a Seva 4 klasicke krabice?

andrea78
9. okt 2017

@marcelatt ano, v Draciku.