Šport v exteriéri pre 5-ročné dieťa

10. mar 2023

Ahojte. Idem si po rady. Aký šport odporúčate v zmysle budovania si imunity= čiže pravidelné tréningy vonku,ideálne za každého počasia. Vyberám pre 5r syna,on je najvhodnejší adept na gymnastiku,no tá sa u nás cvičí na 90%v telocvični a ja potrebujem aby mal tréningy vonku na čerstvom vzduchu.... Viem že atletika,fotbal...čo ešte ? Ďakujem

janinah
10. mar 2023

Hokej..prostredie zimného štadióna nám odporúčal alergolog.

zorkahorka
10. mar 2023

Bicykel, lyze. Ved nemusi robit jeden šport, kazdy den môže iny.
A najma - prichadza jar a teplo, deti su rady na preliezkach. Imunutu nemusis za kazdu cenu a kazdy den budovať sportom. Stačí, ze je denne na cetstvom vzduchu a hybe sa - akokoľvek.

autor
10. mar 2023

@zorkahorka on je vonku každý deň. Bicykluje veľa, kolobežka, lopta, v rámci pobytu na preliezkach. Ale chcem ho dať na športový krúžok kde bude mať režim a pravidelnosť a stály kolektív ( dôvody niesu podstatné) . Zároveň však potrebujem budovať imunitu pobytom vonku. Preto takto uvažujem

autor
10. mar 2023

@janinah toto ma nenapadlo,niečo na tom môže byt,zrovna sa učí korčuľovať tak je to zatiaľ otázne či ho to chytí za srdce

zorkahorka
10. mar 2023

@autorka: my sme dali na futbal. Timovy sport, uci sa disciplíne, trening 2x tyzdenne, decka pozna zo skolky, takze si takto utuzia vztahy. Akurat teraz v zime trenuju v telocvični

slavomira236
10. mar 2023

Moja predskolacka sa nedavno naucila korculovat a chce hrat hokej...ide jej to akoby sa na korculiach narodila. Uz aj na verejnom korculovani ma islovil jeden pan ze mame prist na trening tak zvazujem