Snowboarding

zdenka2244
8. sep 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

Prajem pekný deň, syn by sa chcel naučiť snowboardovať a chceli by sme mu zaplatiť školu snowboardingu, neviete či to ponúkajú priamo na svahoch alebo sa musíme obrátiť na nejakú konrétnu školu snowboardingu?

sissy27
8. sep 2015

@zdenka2244 v pohode priamo na svahu 🙂 vo Vrátnej celkom určite a dá sa aj zapožičať komplet výstroj, netreba kupovať, kým ešte nevieš, či to chlapca bude baviť...

kikurka
13. sep 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

myslim ze to prevadzkuju priamo na svahu...teda zalezi od toho kde ste..ale ak tak som videla na portaly adrop (dufam ze som sa trafila) ze maju kadejake kurzy, tak skusne a mozno najdete 😉

zdenka2244
autor
13. sep 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

@kikurka A máš s nimi aj nejaké skúsenosti? Alebo si to len tak pozerala?
@sisy27 to nie je rozhodne zlý nápad, aj som na tým uvažovala že nebudem kupovať všetko

kikurka
15. sep 2015
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

kamarat si u nich objednaval skolu smyku a nemal problem... ale to je individualne... lebo v podstate oni to len sprostredkuju takze ak nieco je zle tak to nie je ich chyba