Skúsenosti s Cherek rukávnikmi

matya12
13. aug 2021

Žienky akú máte skúsenosť s rukavnikmi? Kupila som ich 17 mesačnej dcérke na odporúčanie so všetkých strán, no sklamana som.. Neviem ci je to tým, že mala 2 plavecké plienky ale ritku jej taha hore, tým pádom hlavu dole a tvar do vody. Tak mi ich každý odporúčal, že nemusím ani malu držať ako krásne bude plávať... V čom môže byť chyba?

dijka123
13. aug 2021

@matya12 su super tie rukavniky mame

andrea_prestastna
13. aug 2021

@matya12 naco mala dve plienky? Kupte jej neoprenove plavky nebudete stale kupovat plienky cize aj priroda aj vasa penazenka sa podakuje, niektorim detom treba pomoct aj ked maju rukaviky ,odporucam videa na youtube a pozrete si aspon si ich mate dobre nasadene, drzim palce

pribinak
13. aug 2021

@matya12 však ona si musí len zvyknúť a skoordinovať kde má hlavičku a kde zvyšok tela. Inak to je fajn, že ritku jej ťahá hore, iné deti sa to na plaveckých kurzoch musia prácne učiť, ona to už vie
Nechápem význam 2 plienok

maggie1978
13. aug 2021

Riťku jej aj má ťahať hore, len sa teda musí naučiť držať aj hlavičku hore. Učia sa s nimi plávať v plaveckých jasličkach a sú super. Malý ich má tiež, chodíme plávať a veru ja ho musím napomínať aby dal zadoček hore.... Tiež odporúčam neoprénové plavky do bazéna.

thereisabear
13. aug 2021

Chvíľu aj trvá, kým si dieťa zvykne. Môj ich mal až ako starší, prvé razy každú chvíľu kašľal, keď si ponoril ústa. Tiež som zo začiatku bola skeptická, ale zvykol si a funguje v nich bez problémov.

nikha2809
13. aug 2021

Ona si len musí zvyknúť,ja si neviem vynachváliť malý je ako aquabela vo vode,bude mať 2roky.

filili
13. aug 2021

Minulé leto sme ich mali požičané a boli fajn 🙂 Tento rok som ich chcela kúpiť, ale všade vypredané ..tak sme kúpili tieto zo Sportissima, stoja 19€ a za mňa sú super! Deti boli nadšené, cítili sa bezpečne a ja tiež, vôbec neľutujem kúpu.

https://www.sportisimo.sk/sevylor/plavacik-papa...

lakynka1987
13. aug 2021

@matya12 musi si zvyknut...syn mal cca 18 mesiacov,ked ich mal prvy krat na sebe a 2x som ho ja rukou trochu podopierala a na 3x pochopil a uz bez problemov pekne si plaval sam...do malej vody uz ani nechcel ist...

matya12
autor
13. aug 2021

@andrea_prestastna plavky som nekupovala, keďže som cakala ze sa kúpať budeme len doma (a to je naostro).. 2 plienky nám kazali na plaveckom kurze,tak na verejnom kupku som to praktizovala rovnako...

matya12
autor
13. aug 2021

@lakynka1987 ďakujem, vyskúšam.. Bala som sa za sa potopi tak som ju stále istila

matya12
autor
13. aug 2021

@nikha2809 ďakujem, chce to asi len prax

lakynka1987
13. aug 2021

@matya12 aj ja zo zaciatku...ako pisem,sam prisiel na 3x na to,ze hlavu ma mat nad vodou a odvtedy uz pekne sam vo velkom bazene a ja len za nim ako dozor 🙂