Škola varenia pre deti - poobedná aktivita

sonicc
18. apr 2022

Ahojte všetci 🙂 Čo poviete na takúto poobednú aktivitu pre decká? Prihlásili by ste svoje?
Išlo by o jednoduché jedlá, dezerty a samozrejme aj dobroty a výtvory prispôsobené ku sviatkom.
Prioritne pôjde o zábavu v poobedných hodinách pre deti. Chcela by som spojiť babky/dedkov a ich recepty a šikovné ruky s mladou generáciou 🙂
Ďakujem za odpovede.

pribinak
18. apr 2022

@sonicc my mame taký krúžok na škole

sonicc
autor
18. apr 2022

@pribinak vážne? A ako sa páči deťom?

pribinak
18. apr 2022

@sonicc super. Robíš pomazanky, jednoduché koláčiky, dezertiky, ale robili aj placky a tortili a masko

Decka napr našli recept na tik-toku a robili na krúžku

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonicc
autor
18. apr 2022

@pribinak presne tak si to predstavujem 👌
Ako to prosím financujete? A kde sa to realizuje?

pribinak
18. apr 2022

@sonicc v školskej kuchynke. Platíme poukazom na krúžky + doplacame na suroviny.

andreatytler
18. apr 2022

@sonicc Skvely napad... ja by som dieta urcite nahlasila. Tu bezi TV program kde 10 rocne decka sutazia vo vareni... ja proste cumim vzdy ked to vidim.

travelllerka
18. apr 2022

Mne sa taký nápad tiež veľmi páči 🙂

saraxyz
18. apr 2022

@sonicc aj mne sa ten nápad páči 😉

sonicc
autor
18. apr 2022

Teším sa, že sa nápad páči viacerým 🙂

zuzana9393
19. apr 2022

Super, suna by som dala keby je moznost 👍

mimikarol
19. apr 2022

Je to super nápad. Ja by som moju 7 ročnu prihlásila

gerfinka
19. apr 2022

@sonicc ja som taky krúžok viedla v cvc. Predovšetkým sme robili nejaké koláče, dezerty, torty, ale občas aj pomazánky a nejaké jedla. Napr.ked sme robili domáce sulance, niektorí rodicia boli "radi", že deti chcú teraz doma tiež robene, a nie polotovar. 😁

luliu
19. apr 2022

@sonicc moja dcéra chodila keď bola menšia do detského centra, kde v sobotu vzdy takto varili deti. Normálne hlavné jedlo a dezert. Bolo to super.

sonicc
autor
19. apr 2022

Vaaaazne takáto spokojnosť? Verím, že by to potešilo ako rodičov, tak aj deti 🙂
Už len dať tomu formu

sonicc
autor
19. apr 2022

@gerfinka vieš mi prosím k tomu povedať niečo bližšie? Kde ste to robili? Špeciálne povolenia? Financie? Ja rozmýšľam skôr nad OZ 🤔

lugie
19. apr 2022

Ja som na na taký krúžok chodila na prvom stupni ZŠ asi pred 17 rokmi, mňa to veľmi bavilo s kamoškami sme sa tešili 😊 volalo sa to maškrtníček 😂

sonicc
autor
29. aug 2022

Ahojte 🙂 trošku oživím diskusiu, keďže je dúfam, otvorenie za rohom. Chcem vás pekne poprosiť o radu, čo sa týka financií.
Aktivita bude poobedná cca 2h 2x do týždňa. Suroviny sú na mieste, potrebné sú jedine prezúvky.
Je v poriadku za mesiac pýtať 20e?
Dali by ste dieťaťu?
Ďakujem za odpovede

lucia_lucka13
10. aug 2023

Dobrý deň, môžem sa informovať kde sa tento kurz realizuje? Ďakujem za info.

sonicc
autor
11. aug 2023

@lucia_lucka13 momentálne nikde 🙂 záujem nebol...