Rozprávková joga

ubynka
11. júl 2014

Ahojte maminky, rozmyslam nad hodinami rozpravkovej jogy pre deticky od cca 3 rokov v Bratislave. Joga s detmi je uplne ina ako dospelacka, cvici sa hravou formou, stvarnuju sa pribehy, napodobnuju zvierata, rastliny, priroda.. Som certifikovana instruktorka powerjogy a detskej jogy, no momentalne sa lektorovaniu venujem iba popri zamestnani. Predtym ako sa joge oddam naplno by som rada zozbierala vase nazory.. Bol by zaujem? Ak ano, tak v ktorej lokalite a v akom dennom case? V skolke? V materskom centre? ....? Vopred dakujem za odpovede.

zutera
12. júl 2014

@ubynka škoda že jen v Bratislavě, my by jsme chodili hned

horana
12. júl 2014

@ubynka Ja by som zaujem mala s dcerou, bude skolacka, sama cvicim jogu doma a obcas aj s dcekou ale ked by bola moznost niekam blizko (BA IV) chodit, a bolo by to v case ktory by vyhovoval (podvecer po praci a skole), asi by sme neodmietli.

skybaby
12. júl 2014

Dobrý nápad, ideálne je miesto kde sa da zaparkovať a nie je to viac než 15 minút autom 😀
Časovo okolo pol piatej 😉

marcelaaaa
12. júl 2014

waw to znie zaujimavo keby byvame v ba hned sa pridame ☹ lebo jogu milujem 🙂

ubynka
autor
12. júl 2014

@zutera zvazujem aj Ilavu alebo PB no tam by som mohla len vikendove hodiny.. mate tam nejake materske centrum alebo nieco podobne kde by sa dalo stretavat?

zutera
12. júl 2014

@ubynka ano, je tu i centrum -Dubacik.To by bylo super