Prvýkrát s deťmi na športové podujatie

katus87
28. júl 2017

Ahojte, chcem sa opýtať, kedy ste šli prvý krát s deťmi na nejaké športové podujatie. Napríklad hokej, futbal a podobne. Koľko rokov mali drobci. Ďakujem

tarvika
28. júl 2017

dcerka mala asi 3r ked bola na hokeji. na dostihoch ako babo.

sandrahi
28. júl 2017

nas tatik uz zobral nase Emku na futbal a to ma dva roky ale to bol iba taky dedinsky u nasich na dediny a potom boli raz aj v meste ale to nebol dolezity zapas takze tam nebolo vela ludi. zalezi od toho ake podujatie to je a hlavne o kolkej 🙂

sofia1
29. júl 2017

Aj toto sa musi riesit na MK?

chiara189
29. júl 2017

@sofia1
Niektore si bez MK ani neprdnu.
Ak nikdo neodpise tak decko zomrie odhladu lebo jej nikdo neodobril zemiak s mrvou 🙂))

loginexistuje
29. júl 2017

No dieta co uz rozprava a opakuje a este tak nerozmysla by som na futbal nebrala ani omylom tam ti chlapi tak nadavaju vulgarne ze konecna a nechcela by som aby i to doma opakovalo takze ak tak chod s nim ty a budte tak obdalec a muz nech si to uzije

sisaka
29. júl 2017

@katus87 podľa mna záleží od športu aj času, kedy sa koná zapas a či to dieťa baví. Syn bol na hokeji prvý krat až ako 6 ročný, načo ho tam ťahať, keď tomu poriadne nerozumie, len by sa tam nudil a to už bol ku koncu dosť unavený a ospalý, keďže chodíme na NHL zápasy, ktoré sa začínajú až okolo 8 večer, tak pre menšie dieťa je to už dosť neskoro. Nevidím problém zobrať dieťa na nejaký dedinský futbal, kde sa môže aj vybehat , ale sedieť niekde na štadióne, či hokej. hale, kde sú tisícky ľudí, to treba zvážiť a riadiť sa podľa svojho dieťaťa, nie cudzích. Napr. ja keď idem na hokej, tak tam idem pozerať zápas, nie niekoho zabávať, aby odsedel, takze nejakého malého drobca, čo neobsadí by som určite nebrala

sofia1
29. júl 2017

@chiara189 naozaj nechapem toto😁😁😁co to je za matku,pomaly sa tu budu pytat,kedy maju dat cistu plienku dietatu a ci aj utriet zadok hneď alebo staci za tyzden