Predná cyklosedačka

erka2014
11. jan 2016

Ahojte, chcela by som si zaobstarať prednú cyklosedačku na damsky bicykel pre ročnu dcerku. Odporučite mi nejake? Dcerka mi aj v kočari rada zaspava posediačky a preto sa mi pozdava cyklosedačka od weeride s opierkou na hlavičku. Je však dosť draha cca 120 Eur, čo je teda dosť. Určite by som ju musela zohnať z druhej ruky. Ak ju niekto mate doma a je odskušana, pls dajte vedieť. ďakujem 🙂

meluela
11. jan 2016

@erka2014 predne su ale myslim len do 15kg, potom uz musi byt zadna
to co mas na obbrazku je ale nejaka atypicka .. vyzera ze sa montuje dozadu, neviem si predstavit mat hento pred sebou
a zisti si ci ti sedi na bicykel ... nie kazda sedacka je kompatibilna s kazdym bicyklom, niekedy treba hladat co sa da namontovat. hlavne ak mas mensi ram, potom je to katastrofa
predne ale zvyknu sediet lepsie

erka2014
autor
11. jan 2016

@meluela vieščo tato sa praveže super montuje na ten ram, ktory je k tomu. Zadnu určite nechcem, lebo to moje žive striebro po ceste stratim alebo bude niečo vymyšľať pripadne revať celu cestu :D

sophie32
11. jan 2016

@erka2014 Ja som mala Ibert.Teda ešte mám.Moji nikdy pri bikovani nespali.Bolo to príliš zaujímavé. 🙂 Ale teda väčšinou sme bicyklovali až po poobednom spánku alebo doobeda.

sophie32
11. jan 2016

Inak chcem ju už predať. Naši už z nej vyrástli.

erka2014
autor
11. jan 2016

@sophie32 ešte sa skusim poobzerať po tejto. Inak do akeho veku vydržala vam?

sophie32
11. jan 2016

Naši budú mať teraz tri roky.Ešte sa zmestia,ale v lete už určite nie 🙂

marcelatje
11. jan 2016

Neviem si predstavit ako na tom dieta pri bicyklovani spi. Ved to asi treba povolit pasy aby malo pohodli. Tak ho isto stratis skor ako zo zadu. A esteako ty budes bezpecne ponad dieta riadit.. Ja by som nevymyslala ved daj dieta spat doma a potom bicyklujte.

uhnakova
11. jan 2016

Nas starsi syn zvykol pri bicyklovani zaspat, mame sedacku klasicky za sedadlom cyklistu a da sa sklapat opierka. So spiacim dietatom sa ale velmi zle jazdi, nakolko na kazdej nerovnosti mu conga hlava. Takze my sme vacsinou bud velmi spomalili alebo uplne zastavili a nechali syna dospat.

uradnikova
3. aug 2021

@erka2014 dobry, aj ste si ju nakoniec kupili? rozmyslam aj ja...

erka2014
autor
4. aug 2021

@uradnikova kupili sme nakoniec prednu polysport a sme max spoko 😉