Poraďte značku detského bicykla

xoxo11
15. jún 2017

Ahojte, chcela bysom pre dcérku kúpiť bicykel. Poradíte ktorú značku a kde najlepšie kupovať, ďakujem

gir
15. jún 2017

Dnes som kúpila pre syna BMX zo stránky Bábätko.sk Som maximálne spokojná.

zanazz
19. jún 2017

@xoxo11, Ahoj velký výber bicyklov majú na kakutsbike.sk, tak sa pozri keď si ešte nekúpila

andreeblaho
28. júl 2017

@xoxo11 aka je dceraka velka a na aky teren chces kupovat bicykel? Dobrych znaciek vela, v prvom rade si musis urcit cenovu kategoriu a vyuzitie. My mame cela rodina specialized a nemozeme si vynachvalit.

andreeblaho
30. júl 2017

ale na kaktuse maju naozaj velky vyber

andreeblaho
30. júl 2017

len ked uz pojdes do toho kaktusu, tak si hlavne vyber spravny cas,mavaju tam dost plno, aby si potom neodisla sklamana, ze sa ti nemal kto poriadne venovat 🙂

damoska
28. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

kupoval niekto bicykel aj cez eshop? alebo je lepšie ist priamo do predajne?

nini1010
28. jún 2018

@damoska Ja prave dnes dosiel.ja nekupujem vacsinou veci ani na predajni.zorientuj sa v poziadavkach ktore id bicykla mas a googli googli googli a googli.a ked najdes co sa ti paci este si prever ci ho nemaju na inej stranke lacnejsie a hotovo.navyse vacsina eshopov ma aj online podporu takze ked im povies kriteria oni ti navrhnu aj sami ktory by si mala najlepsi.

essenceee
14. mar 2020

ked eshop tak jedine uplne nove veci, al enie použite. lenže čo sa tyka detskeho bicykla, tak je to ako s oblečenim. Bud sa trafiš, alebo kupiš menšie, alebo vačšie

lma633593
6. okt 2021
Používateľ lma633593 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lma633593.

Da sa kúpiť aj cez eshop ale najlepšie vopred vyskúšať veľkosť. Webov kde kúpiť je strašne veľa. Ak hľadáš ľahký bicykel skús pozrieť značky WOOM, RASCAL