Poraďte plaváreň v Bratislave

luluafrika
12. máj 2013

Ahojte babi alis mamicky 🙂 chcela by som sa vas opytat, hlavne mamiciek v BA. kde je tu dobry bazen pre deti alebo plavaren. mala ma 13m a chcela by som s nou ist niekam na plavaren ale nieviem kam . dakujem ;)

xlucia
13. máj 2013

@luluafrika bazenov je tu kopec. aj pre deti, ale ani jediny nedosahuje taky hygienicky standard, aby som tam vzala take male dieta s kludnym svedomim

horana
13. máj 2013

My sme chodili asi rok (od pol roka do 1,5 roka) plavat do Alvy na Banselovej, kvality vody sa mi zdala uplne OK, nikdy sme nemali problem. Len oni robia asi len kurzy baby plavania, neviem ci sa da aj individualne.
Potom som pocula dobre referencie na bazen zo slanou vodou na Kolibe - West Hrosik.
Po roku veku malej sme chodili uz bezne do aquaparku Senec, v pracovne dni doobeda tam bolo minimum ludi, ale to uz bola mala naucena na vodu, plavenie a manevrovanie v rukavnikoch...

luluafrika
autor
13. máj 2013

xlucia dakujem len vies, keby som to mala takto brat co na Slovensku dosahuje dobru hygienu, tak nikam nechodim a to boz nie s autobusom :( ale aspon sa malej zlepsi imunita 🙂
asle dakujem vam baby, lebo tu na slovensku ist niekde s dietatom, tak to je vazne zlozite :( nic pre deti a ak hej , tak tam nechaj majland :(

kimmie
13. máj 2013

@luluafrika
Kryta plavaren v hoteli Nivy http://sportoviska.zoznam.sk/plavanie-vodny-spo...
Kryta plavaren v OC Central, v posilovni Golem http://www.central.sk/sk/wellness_a_fitness

Ak tam pojdes hned rano pocas tyzdna (kym nezacnu prazdniny), tak by tam malo byt ok. Proste v tych detskych bazenoch este nebude az tak nacikane 😀.

luluafrika
autor
14. máj 2013

dakujem ;)

strihalka
14. máj 2013

Do alv jsme chodili s malou, ale tez se priklanim k tomu, ze mam pocitm, ze delaji jen kurzy....
A rada si pockam na nejaky bazen, kam muzem vzit malou plavat🙂
Neco malo jme zaslechla na hotel NIvy, ze tam je bazen a chodi tam maminky s detma, lae jista si touto info nejsme

sunsun
14. máj 2013

@luluafrika mne sa pozdava zabiatko na nobelovej..., robia aj kurzy, aj sa da prenajat bazen.... 😉

luluafrika
autor
14. máj 2013

o.k. diky baby 🙂 len keby tie peniaze na tie kurzy boli :(