Poraďte detskú modelingovú agentúru

lucia2610
26. júl 2017

Kocky poradte neaku detsku modelingovu agenturu.ale serioznu.dakujem

tabakmirka
26. júl 2017

K čomu? Preboha niečo také nie je pre deti. Neviem si predstaviť, že ako matka by som niečo také pre svoje dieťa zháňala. Predávať jeho krásu. Ja ako no nič v zlom proti Vám, ale toto ozaj podľa mňa pre deti nie je.

ertlovik18
26. júl 2017

nechcem nikoho odsudzovat ani nic podobne ale toto podla mna nie je pre deti. chapem take nieco ako kruzok, u nas to tiez bolo, neter tam chodila, ze sa tam ucili fotit a taketo veci, chodit a takto ale to skor islo o smelenie tych deti. takto, ze na tom mali rodicia zarabat sa mi to velmi nepaci :/

mindres
26. júl 2017

Ono niečo také existuje? Ach tá dnešná doba.

nicol_ka55
26. júl 2017

Jasne, ze existuje, ved na nejakom tom kanali davaju aj tie detske sutaze krasy, tak mi je niekedy luto tyc dievcatiek, ako ich tam tie mamy nutia nacvicovat a stale sa musia usmievat a davaju im tie take umele zuby do ust aby ich male dokonale, no katastrofa. Ak ti mozem poradit tak to nechaj radsej tak.

mindres
26. júl 2017

@nicol_ka55
Verte mi, že na to sa naozaj nepozerám.

oliviamae
26. júl 2017

Dávať deti na modeling a pod. mi nepríde až také nesprávne,ale myslím,že by tam mali byť len deti ,ktoré to naozaj chcú a baví ich to. Nie ,že niekto do toho núti svoje dieťa,ktoré tak len trpí. Ak sa do toho dieťa samé hrnie a chce to skúsiť tak je to fajin,ved aj takto vznikajú herci,modelky,atd....... Ale je naozaj potrebné sa s dieťaťom porozprávať a vysvetliť mu aj možné negatíva,ja sama som kedysi fotila pre rôzne kotalogy (ešte ked som bola mladšia) a takáto práca má naozaj dosť negatív (aj pozitív samozrejme) a svoje dieťa by som na niečo také pravdepodobne nedala. Nechcem poučovať ,ale treba si to naozaj podrobne preštudovať a oboznámiť sa zo všetkým čo to obnáša.😉

lucia2610
autor
26. júl 2017

@oliviamae to ci sa mu chce alebo nechce este neviem.ma iba dva roky.ja som nad tym nikdy neuvazovala ale cudzi ludia mi vravia ze by sa hodil do reklamy.nechcem vravet ze mam krasne dieta pretoze pre matku je to jeho najkrajsie a este mi volali z jednej agentury ale tam chcu registracny poplatok a to zas nedam.netuzim po tom velmi ale tak uvidim

oliviamae
26. júl 2017

@lucia2610 Je hlavné aby ho to bavilo. Je jedno či má len 2 alebo 12 je treba zistiť čo chce a čo ho baví ,aby tam potom pred fotoaparátom zbytočne nebol vystresovaný a netrpel tak. Tiež mám 2 ročnú dcérku a už teraz je mi jasné,že niečo také by pre ňu proste nebolo. Ale treba skúsiť a potom sa rozhodnúť,ked uvidíš ako to bude prebiehať a ako bude tvoj syn reagovať na všetko okolo toho.🙂

oli18
26. júl 2017

@oliviamae zabudla si napísať, ako u dvojročného zistiť, či by ho bavil modeling 🙂

oliviamae
26. júl 2017

@oli18 U mojej dcéry je to zjavné. Na konci som písala ,že je treba VYSKUŠAT a potom rozhodnúť. No dokonca už u 2 ročných detí sa to da zistiť ich reakciou a postojom ku všetkému (deti netreba zbytočne stresovať).

petulda333
26. júl 2017

@oli18 moj bude mat 2r v oktobri ale fotenie by ho bavilo. On akonahle vidi fotoaparat alebo mobil hned pozuje a usmieva sa. Ked sme mu robili pas tak sa vsetci divili,ze tak male babo a tak poslusne sa nechalo fotit (rok dozadu). Ale ja osobne som proti podobnym veciam,nelaka ma to ale on by si fotenie uzil

sazumak
26. júl 2017

Mne tiež často ľudia vravia, že prečo mladšiu dcérku nedám do reklamy, dokonca sa ma aj na dovolenke v cudzine na ulici pýtali, či nerobí detskú modelku. Aj som nad tým uvažovala, je veľmi prirodzená pred objektívom, keď ju porovnám so staršou dcérkou, alebo deťmi v rodine, tak prídu do určitého veku a nevedia sa tváriť. Ona si to fotenie vždy užíva, sama zaujme rôzne prirodzené pózy, ale pred ostatnými ľuďmi je veľmi plachá, takže by som ju do toho určite nenútila... Ale ak na to dieťa má povahu, je priebojné a nebojí sa, tak nevidím žiaden problém vo fotení detských fotografií, alebo točenie reklamy. Na predvádzanie po móle by som dieťa nedávala, podľa mňa je to dosť náročné aj pre dospelé dievčatá a chlapcov...

evittam
27. júl 2017

@nicol_ka55 Keby len zuby, umele mihalnice, pricesky, make-up ako posledná .......a ine a to 2-3rocne deti. A mamicky typicka reklama na pravu americanku-"radsej preskočiť ako obísť". Mam z toho pocit,ze si riesia vlastne komplexy a na deťoch si kompenzuju vlastne sny,ktore nedosiahli....

evittam
27. júl 2017

@nicol_ka55 Videla som to raz a stačilo mi...😖

lucia2610
autor
27. júl 2017

@evittam tak ele toto by som svojmu dietatu nikdy neurobila. Nemyslela som taky modeling

limoncino
27. júl 2017

@oliviamae úplne s Tebou súhlasím. Aj u tak malých detí sa dá zistiť, či by ich to bavilo,
napríklad moja dcéra, tá by sa na niečo takéto určite nedala, ani oslavu jej nemôžeme usporadúvať, pretože nemá rada, keď na ňu niekto pozerá, takže hoci je krásna, do tohto by som ju nikdy nenútila 🙂

jana_eyre
27. júl 2017

Raz som v obchodnom centre stretla pana, co sa rozplyval nad mojou dcerou, ze to je take krasne dieta co by sa hodilo na obal od kakaa ci mlieka.. Potesilo ma to, samozejme kazdu mamu potesi ked jej pochvalia deti..

Ale zeby som nad tym realne uvazovala, to by ma ani nenapadlo.. A teraz ak dceru foti niekto cudzi, vzdy nahodi kamennu tvar 😁

mozno prave vdaka tomu bude modelka ale az vbuducnosti, kamenna tvar je moderna u dospelych modeliek..

Inak skor si myslim, ze ak chces pre svoje dieta karieru, treba skor sledovat kastingy ako agentury, pri takom malom dietati je agentura zbytocna, predpokladam ze staci absolvovat jeden kasting a tam uvidis ako bude reagovat..

evittam
27. júl 2017

@jana_eyre Inak toto mna tiez ako prve napadlo.😉 Riešiť co mi kde povie nejaky cudzí clovek.....a hned nad tym nebodaj uvazovat. Mne to povedalo xy ludi na obe deti a stale hovori a tiez to neriešim.☺

kvetinka75
27. júl 2017

nad mojou dcérou sa tiež rozplývali že aké pekné dieťa, keď bola malá, ale ona je introvert a nikdy nemala rada keď bola stredobod pozornosti. Doteraz jej to zostalo. Nerada sa fotí, nerada sa predvádza. Aj ju niekedy napadne, že by išla niekde do reklamy, do seriálu, fotomodeling a pod. ale keď nám prišla pozvánka tak si to vždy rozmyslela. Reklama, komparz, to by mi nevadilo. Mňa by to aj bavilo chodiť tam s ňou ale nemá na to povahu. Tak ju nútiť nebudem. Na niektorých fotkách vyzerá fakt super. Aj teraz keď je už puberťáčka, mnohí ju posielajú, nech to vyskúša. Ale - povaha nepustí. Možno časom. 😉
Aj kamarátkinu dcéru chceli do modelingu ale odmietla. Tiež nemá na to povahu, cestovať, kopa cudzích ľudí okolo, pretŕčanie sa. Tak povedala že nie.
Ale teraz sa dcéra zase pohráva s myšlienkou, že by to predsa len skúsila v reklame, len tiež neviem, týmto smerom, ktorá je dobrá agentúra. Ale predpokladám, že by to nakoniec aj tak skončilo s tým, že nabudúce. 😉

kristalova_slza
27. júl 2017

@kvetinka75
hlavne pre inteligentne dievcata je problem zmierit sa so skutocnostou, ze su brane len ako kusy masa a nikoho nezaujima, co si myslia a co maju v hlave. Ano, na to su vedomostne sutaze a matematicke olympiady, nie modeling, ale skutocne ten povrchny svet nie je pre kazdeho a kopa slizkych panov okolo tiez nie je prijemna (tiez som pred rokmi skusila a nie, dakujem :D )

kvetinka75
27. júl 2017

@kristalova_slza tak to si trafila, preto sa asi zúčastňuje všetkých olympiád - matematické, chemické, a pod.

lubicazoe
27. júl 2017

Nasa dcera parkrat robila komparz do reklamy alebo na kolekciu oblecenia. Nevidim na tom nic zle. Nikto ju do nicoho nenutil, bolo to robene hravou formou pre deti.

junovka
27. júl 2017

To uz radsej som dala svoje bambulky na sport...robia nieco pre svoje zdravie...spoznavaju krajiny a kopec novych ludi😉

kvetinka75
27. júl 2017

@junovka no ale nie každý je na šport, aj keď krúžkov je veľa a určite by si každý niečo našiel. Tiež som hľadala niečo takéto , skôr ako ,,showbiznis,, a pod. ale keby dcéra chcela, tak nech vyskúša. Také reklamy, fotomodeling - katalogy s oblečením, komparz. To by mohlo byť zaujímavé. Ale klasický modeling a rôzne súťaže krásy a iné to už asi nie.

kvetinka75
27. júl 2017

@lubicazoe a kde boli konkurzy? Cez akú agentúru? ak môžem vedieť.

lubicazoe
27. júl 2017

@kvetinka75 zial nebolo to na Slovensku, zijeme vo Svedsku. Nie je registrovana v ziadnej agenture, len obcas sledujem stranku kde ponukaju rozne komparzy, ci uz pre deti alebo pre dospelych. Myslim, ze take nieco existuje aj na Svk.

oliviamae
27. júl 2017

@limoncino Presne tak.Ten kto si všíma svoje dieťa dokáže predpokladať ako jeho dieťa bude reagovať a či by sa na niečo také hodilo. Napr. moja dcéra nieje plachá alebo hanblivá,ale dokážem predpokladať,že teraz ani v blízskej budúcnosti by niečo také robiť nemohla ,pretože nedokáže obstáť za fotoaparátom ,napr. ani na rodinnom fotení😵

limoncino
27. júl 2017

@oliviamae ja mám ešte syna a ten sa zase naopak pred fotoaparátom pretrča stále, a odmalička zbožňoval, keď sa naňho pozeralo veľa ľudí, Bude mať 15 rokov, takže už nech sa rozhodne sám 🙂 On by to aj skúsil, výšku má už teraz, ale veľa castingov je až od 16 rokov 🙂