Poradíte kurz nemčiny pre trojročné dieťa v okolí Šale?

rebelka3333
19. máj 2014

Ahojte baby chcela by som dat syna (3 roky) na kurz nemciny neviete kam by sme mohli ist v okoli Šaľa alebo Nitra budem rada ak poradite dakujem 😉

sovica
19. máj 2014

Prepáčte, ale nedá sa mi neopýtať. Prečo chcete dať 3 ročné dieťa na KURZ nemčiny? Mne sa to nezdá vhodné. Skôr by som skúsila kontaktovať dobrú nemčinárku, ktorá má vzťah k deťom, či by sa 2 - 3 hodiny do týždňa hrala s vašim dieťaťom a popri tom ho tú nemčinu učila tak, že by na neho rozprávala len po nemecky. Potom by som skúsila púšťať nemecké rozprávky. Najlepšie, keby ste mali nejakú sériu, kde sa slovíčka opakujú. Dieťa to pomaly začne vnímať a po čase aj porozumie a bude vedieť zopakovať. Učiť dieťa slovíčka natvrdo, nemá zmysel. Nemusíte so mnou súhlasiť. Ale hovorím z vlastnej skúsenosti.

graceful9
19. máj 2014

Uplne suhlasim s nazorom vyssie,jasne,nechcem ti vnucovat nazor ani nic,ale skus nejake videa,rozpravky atd.aby si videla,ci ho to vobec bavi....ja s malou obcas pozeram anglicke videa,farby krasne po angl.hovori.teraz sa budeme ucit zvierata.jej sa to paci a. bavi ju to a fakt jej to rychlo lezie do hlavy 🙂