Plávanie v Sasanke v Bratislave - zlé skúsenosti

luli2015
17. nov 2015

Ahojte, chcela by som sa spytat na zle skusenosti v klube Sasanka v Bratislave v Karlovej Vsi. Boli sme tam na plavani a mala mi skoncila na pohotovosti na Kramaroch, lebo jej strcili vatu hlboko do ucha a neslo jej to vybrat. Vraj sa im este nikto nestazoval, tak by ma zaujimalo, ze ako to vlastne s nimi je. Asi im uz druhu sancu nedam, ale zaujimalo by ma, ci som naozaj jedina, ze by som nedovolila do ucha 4,5 mesacneho kojenca nieco strkat

andrejta
17. nov 2015

@luli2015 a to naco jej tam tu vatu pchali? Ty si pri tom nebola?

luli2015
autor
17. nov 2015

@andrejta vraj, aby sa jej vysusilo dobre usko. Nebola som pri tom 😒 Tam to funguje tak, ze kym sa ides po kupani prezliec, tak ti babo oblecu a "postrazia" v detskom kutiku. Realita bola taka, ze kym som sa prezliekla, tak som si oblecene babo nasla same 😒

luli2015
autor
17. nov 2015

Ono to je trochu zlozitejsie. Ja som si aj vsimla, ze ma vaticku v usku, ale myslela som, ze to je len napovrchu (na kraji nie az vo zvukovode) a nevybrala som to hned... Ach... Stale si to vycitam a nechapem ako nas mohli s tym nechat odist

andrejta
17. nov 2015

@luli2015 nemam s nimi skusenosti, ale taky cirkus by som im za to "susenie" narobila, ze by si to za klobuk nedali. Ja mam sama strach sparat sa krpatemu v uchu, nie to este cudzi clovek :-\

majusqa77
17. nov 2015

my tiez chodime do sasanky ale teda nevsimla som si, ze by drobcom susili usi vatou

evitka83
17. nov 2015

Ja som tam teda zatial bola iba raz na skusobnej hodine, ale po hodine sa mi malej nikto ani nechytil. Ja som si ju obriadila sama

luli2015
autor
17. nov 2015

@andrejta ved to 😒

@majusqa77 nam na druhej hodine. A to sa mala ani neponarala.
Vraj to robia bezne a nikto sa nestazoval.

melesmeles
17. nov 2015

my sme chodili plavat do Zabiatka. tiez sme susili uska, ale ozaj len "decentne" nic sme do zvukovodu nepchali! a nechapem preco si dovolila aby ti niekto cudzi obliekal dieta, to by som ja nikdy nedovolila!

lajlilinka
17. nov 2015

Fuha, tak možno to je 'pohodlnejšie', ale tiež by som nikomu cudziemu dieťa do ruky nedala...
U nás na plávaní máme také bunicinove tamponiky a max urobíme do uška knotik... Že im 3/4 trčí z uška... Len si to natiahne vlhkosť... Určite by som neodporucala nejaké tyčinky...

priznicka
17. nov 2015

@luli2015 podla mna tvojej malej strcili do uska to iste co pisala @lajlilinka . Ja by som to nerobila, znamej babatku polka zostala v uchu nevedela to vytiahnut

priznicka
17. nov 2015

Inak baby vy tu riesite preco @luli2015 nechala obliect niekoho ineho svoje dieta. Ono sa to tam tak robi, akoze tie baby by tam mali byt certifikovane. A asi tu bola otazka skor na tu Sasanku 🙂
Poznam baby, ktore tam neboli spokojne, ale neriesili to primo s klubom. Kamoskina dcerka ochorela a tak tam prestali chodit.

luli2015
autor
18. nov 2015

@priznicka Ta pani to nazvala vatova bunicina, ked som jej pisala, ze to bolo tak hlboko, ze sme s tym museli ist na ORL. V podstate je asi jedno ako sa to vola, skor, ze to asi bolo zavedene zle, ked citam, co pise @lajlilinka. A tie baby, co neboli spokojne, mali aky problem?

kikuleenka
18. nov 2015

@luli2015 chodili sme plavat inam, tiez nam odporucili po obleceni davat v zime na cestu domov vatu do uska, no mamicky si deti obliekali same, aj vatu som jej do uska dala sama. Asi by som to cudzej osobe nedovolila.

janocka
14. dec 2015

my chodime plavat do sasanky od maja a nikdy synovi nesusili usi vatovou tycinkou ani nicim inym.

priznicka
14. dec 2015

@janocka nam ano, a asi pozor na to- davaju to tam moc hlboko, zostavaju kusky v uchu

luli2015
autor
14. dec 2015

@janocka @priznicka to ta pani, ktorej som pisala to nazvala vatova bunicina - vyzeralo to skor ako kusok zrolovanej servitky do takeho knotika

priznicka
14. dec 2015

@luli2015 ja som chvilu premyslala,ci to aj nie je papierova vreckovka, ked z toho ostal kusok v usku