Plávanie s bábätkom v Bratislave

mimacia
13. jan 2015

Ahojte mamičky . Som z Bratislavy . Potrebovala by som nejaké rady s vašich osobných skúsenosti , kam s 10 mesačným synčekom na plávanie . Nech to je čistulinke , hygienicky v norme , útulne , s milým personálom a s dobrým prístupom aj s kociarikom . A s parkoviskom . Chcem sa zapísať do nejakého kurzu , ale pred tým chcem počuť viac názorov a skúsenosti . Ďakujem . Nepridá sa niekto ?

mimacia
autor
13. jan 2015
pribinak
13. jan 2015
belllinka
13. jan 2015

@pribinak nemaju svoje miesta na parkovanie a dnu sa zmestia max. 2 kociky.

pribinak
13. jan 2015

@belllinka vsak ho zoberies vo vajicku a za chvilku si tak ci tak bude vykracovat po svojich

katka116
13. jan 2015

My chodime do Zabiatka na Nobelej, miesto na kociky, cisto, vyborny personal, normalne ceny a teraz uz aj kopec priestoru na parkovanie www.zabiatko.sk

dollynkaa
13. jan 2015

@mimacia my sme chodili hore nad hrad Micuch. Twraz sa to uz inak vola. Bolo to v pohode aj cvicitelky super. Parkovisko vlastne nemaju ale dalo sa zaparkovat

majusqa77
13. jan 2015

my chodíme do hrosika. je to daleko, ale super, nas maly si to tam uziva

belllinka
13. jan 2015

@majusqa77 v Hrosiku je to stale este take "ustretove", ze ti oni urcia cas a dni, kedy mate chodit plavat?

linda9
13. jan 2015

My chodime do alva.sk, s parkovanim nie je priblem a personal je mily...

majusqa77
13. jan 2015

@belllinka v podstate ano, ale my sme sa s nimi dohodli. a chodíme uz 5ty kurz ten isty cas

horana
13. jan 2015

@mimacia Vo svojich poziadavkach nemas kvalitu instruktorov, ich odborny a zaroven ludsky pristup k dietatku. Co je pritom podla mna najdolezitejsia vec. My sme boli najviac spokojni v Alve, vlastne parkovisko sice nemaju, ale v pohode sa da zaparkovat na tej ulici, aj keby o par m dalej od vchodu. Vyskusali sme (postupne s 2 detmi) aj ine, napr. s vlastnym parkoviskom, ale nikde to nedosahovalo kvalitu vyucby ako prave tu.

siska53
13. jan 2015

@mimacia my sme chodili do Mobiku.. Skus sa tam.kuknut,ci bude vyhovovat. Ako je to tam s parkovanim,neviem,ja som chodila pesi a jedine otravne bolo pre cakanie na vytah. Ale zas ked pojdes autom,tak mnohe nosili deti vo vajicku ci nosici a na pleci taska s vecami.
Dcere sa velmi pacilo a hoci uz od maja nechodime,stale to spomina. Dnes je velka parada je jej topka.🙂.

mimacia
autor
14. jan 2015

@horana 😒

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana70
26. máj 2015

Aj my odporúčame Plutvičku v Bratislave , skús pozrieť, parkovanie super bezproblémové, výborné inštruktorky, pekné prostredie, herňa, záhrada, a plávu aj v lete , tešíme sa
www.plavanieplutvicka.eu

diana70
26. máj 2015

@mimacia odporúčame Plutvičku v Bratislave , skús pozrieť, parkovanie super bezproblémové, výborné inštruktorky, pekné prostredie, herňa, záhrada, a plávu aj v lete , tešíme sa
www.plavanieplutvicka.eu