Plávanie s bábätkom

tess123
27. jan 2024

Prosím vás ,od koľkých mesiacov ste chodili s deťmi do bazéna. Dcérka má 3 mesiace ,tak by sme už radi išli,len neviem aké koleso zvoliť ,ak môžte pridajte aj link aké máte vy.A ešte nebude mať veľmi vysušenú pokožku z chlóru Ďakujem

pribinak
27. jan 2024

Na baby plavanie nepotrebujete koleso a voda je inak upravena

Do normálneho bazénu kde sa clapka kde-kdo by som s 3 mesačným dieťaťom nešla

jazula
27. jan 2024

Pre 3mesacne jedine take to koliesko okolo krku (vyzera drasticky, ale pouzivaju ho aj pri rehabilitaciach pre deticky v bazene).
S takym malym by som ale sla max na kurz baby plavania. Ak chcete ist do akvaparku cela rodina, prestriedajte sa vo vode tak, aby bol vzdy niekto s drobcekom vonku.

lucia13022023
27. jan 2024

Existuje toto koleso, bábätko leží na brušku, je vhodné pre 3 mesačne.
Ak sa pýtaš na baby plávanie, tak sme chodili tuším od piatich mesiacov, ak sa pýtaš na to, kedy sme boli prvý krát na kúpalisku alebo plavárni, tak ešte nikdy. Malý bude mať rok, boli sme len v bazéne na záhrade, do bazéna medzi veľa ľudí by som určite nešla.

januska12323
27. jan 2024

Do obyčajného bazéna má čas ísť. Na baby plávanie pozri kurzy u vás.

princess59
27. jan 2024

@tess123 ak myslíš baby plávanie s inštruktorom tak ja som s dcérou začala keď mala 4 mesiace. Myslím ale že väčšina plaveckých škôl berie deti až od 6 mesiacov, treba si tam zavolať. A ak chces ísť do bazéna len tak sama s malou tak by som ešte kaslala na koleso, vo vode ti aj tak vydrží len chvíľu resp. Netreba to preháňať a môže byť pekne na rukách. 🍀

majlo1234
27. jan 2024

My v styroch mesiacoch, do normalneho bazena sme zacali chodit az v roku a pol tusim, aj to mi prisiel nechutny.

nwnw
27. jan 2024

@tess123 u nas bolo detske plavanie od 6m teraz myslim uz aj mladsie. Je to super.