Odrážadlo Funny Wheels verzus Strider

afrodia
1. júl 2020

Zaujima ma ake je vhodne odrazadlo pre 1.5r...drobec ma puky wutsch, no uz mu je nizke a predne kolesa zavadzaju, kedze je stvorkolesovy tak rozmyslam bud mu kupit trojkolesove funny wheels (ma taku klasicku plastovu dvojkolesovu motorku, no este je mu vysoka a nepaci sa mi siroky sed, mozno aj kvoli tomu este nedociahne) alebo rovno dvojkolesove (strider alebo first bike co som sa docitala na obe podobne naj recenzie)..ake su vase skusenosti kto ma, isto hned dvojkolesoveho alebo radsej este trojkolesove....funny wheels sa sice da zmenit na dvojkolesove a zvysit ze vyuzije aj o pol roka, rok ale tie dvojkolesove sa mi zdaju rychlejsie a hlavne vyuzije dlhsi cas. Dakujeeeem za rady, tipy

afrodia
autor
1. júl 2020

zasa sa mi paci na funny wheels, ze je o kilo aj daco lahsie, uz sa totizto vidim ako v jednej ruke bude taska s hrackami a v druhej odrazadlo na dvoch prstoch, cize caha je tiez rozhodujuci faktor

lauren8m
1. júl 2020

@afrodia u nas tiez nasa 1.5 rocna z pukyho presla na funny weels a spokojnost. Je to lahke - presne taham to velakrat ja aj s revucim dietatom na rukach, ma to pogumovane kolieska, tak je to tiche a rychlost vie nabrat tiez dobru. Chvilu sa povozi na tomto a potom neskor chcem kupit first bike. Zda sa mi este nestabilna na drojkolesoveho tatosa

andreakacmi
1. júl 2020

my máme oba a oba sú úžasné, striedam jej ich. Z funny wheels presla pekne z troch na dva a tak na strider

mareri
6. nov 2021

neviem ake to je, ale viem, že moje deti mali odražadlo s drevenou konštrukcoiu early rider

karmen118
6. nov 2021

Môj prešiel z puky wutsch na trojkolesové pukymoto a behá na ňom doteraz, je to jeho najobľúbenejšie odrážadlo zatiaľ, ale už z neho odrastá, tak sa už pomaly začína učiť jazdiť aj na dvojkolesovom. Inak na pukymote sa dá nastaviť aj výška riadidiel a sedadlo sa dá nastaviť na dve rôzne výšky pomocou zadných koliesok, tie majú nástavec, tak podľa toho z akej strany sú kolieska pripevnené, tak sa mení výška sedadla.

wawna
5. dec 2021

odražadla su super, deti ich miluju a my rodičia sme radi, že sa deti hybu

denie111
25. apr 2022

My máme to fuuny wheels a veľká spokojnosť... Malému sa veľmi páči... ☺️