Obľúbené aktivity s deťmi, ktoré vám robia radosť

majlo1234
13. feb 2024

Kedze sa tu casto stazujeme na materstvo a nie kazdeho vsetko naplna, chcem sa spytat-co vas bavi na zivote s detmi? Co s nimi radi podnikate? Co robite a mate z toho radost aj vy?

Ja velmi rada podnikam dobrodruzstva, male aj velke. Objavovat nove miesta a travit cas vonku. Bavi ma pocuvat syna, ako rozprava pribehy. A bavi ma s nim varit jedla, ktore ma rad.

deniska2706
13. feb 2024

Ja napríklad milujem tvoriť so synom
Celkovo ja som kreatívna a mám veľkú radosť keď sa syn ku mne pripája a aj sám sa snaží niečo vytvoriť
Alebo keď si len tak kreslíme, modelujeme z plastelíny. A popritom sa veeela rozprávame. To sú aktivity, pri ktorých nám je obom dobre
A momentálne sa mi ani nič iné nedá keďže o pár dni rodím 🤭

dzejny656
13. feb 2024

Mňa teda drvivá väčšina detských aktivít nebaví, ale teda s mojou 4 ročnou ma najviac baví:

- čítanie kníh, milujem čítať jej aj doma, ale aj ísť s ňou do kaviarne na kávu a koláčik, kúpiť jej novú knihu a čítať jej tam, ona to má tiež veľmi rada a aj hodinu pri tom vydrží
- robiť s ňou pracovné zošity a rôzne úlohy
- ísť s ňou do kina alebo pozrieť si s ňou rozprávku doma (nejakú takú dlhšiu normálnu s dejom)
- ísť s ňou na nejaké miesto napr. soľná jaskyňa, múzeum alebo nejaká výstava pre deti, divadlo, kolotoče, farma, aquapark, výlety
- ísť s ňou na dovolenky alebo na víkendové pobyty

majlo1234
autor
13. feb 2024

@deniska2706 toto ma napriklad absolutne nebavi, u nas to zastresuje muz tieto kreativne aktivity, sko aj hry, nenavidim sa s nim hrat😂

denkatn
13. feb 2024

my hrame spolocneske hry, take aby sa dcera aj nieco naucila, niekedy hram s nou pexeso s anglickym popisom, teraz hravame kockovy poker (nie o peniaze🙂 musi tam zratavat velke cisla a to jej pomoze) ale celkom sa aj s muzom pri tom zabavime.

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz