Máte skúsenosti s tanečnou školou Unicare?

renatka737
2. sep 2011

Ahojte maminy nemate niektora skusenosti s tanecnou skolou UNICARE? mam 20mes.dceru a miluje tanec viete ako to tam prebieha? za nazory na Unicare Dakujem

tweety22
6. sep 2011

@renatka737 moj osobny nazor, ze ja by som tam svoje deti nedala, chodia na kruzky a kurzy uz 5 rokov (starsi syn) a s dcerkou teraz zacinam chodit na tanecnu a vytvarnu ale unicare mi prislo zbytocne drahe, nadcasove,ja som sa tam zle citila, moje deti sa tam zle citili, pani riaditelka ma podla mna zvlastny pohlad na svet aj na deti takze sme sa velmi nezhodli ... ale je to len moj nazor, zrejme budu mamicky, ktore to vychvalia 🙂

renca3
10. sep 2011

@tweety22 - asi som nepochopila. ako 5 rokov na kruzky, ked syn ma 4 v pase?

tweety22
10. sep 2011

bude mat pat rokov za chvilu, takze sa to v pase bude menit az po jeho narodeninach, ci nie? 😝
na kruzky chodime cca. 4,5 roka (ked niekto potrebuje presne info) 😝 zacali sme v 3 mesiacoch plavanim 🙂

tweety22
10. sep 2011

@renatka737

aby som upresnila moje info, ja posudzujem centrum ako take, kruzky nepoznam
mozno su kvalitne, ale ja by som tam dieta nedala

renatka737
autor
12. sep 2011

@tweety22 dakujem a vies mi porad kde by to bolo lacnejsie a lepsie? akurat dnes som kurz zaplatila

tweety22
12. sep 2011

skus pozriet centrumrafael.sk je tam tanecna vola sa to baby balance, s malou som bola na jednej hodine a jej sa to pacilo 🙂 taktiez hudobna skola Yamaha ma velmi dobre a kvalitne kurzy, neviem ci lacnejsie - ti su na drienovej a este aj v Domcekove na Halasovej

ale nemozem povedat ci tieto kurzy su lepsie kedze neviem ake su kurzy v unicare, mozno je to tam fajn

unicarecenter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz