Malí futbalisti - zápasy

kacenka255
19. aug 2024

Ahojte maminky, tie ktore mate chlapcov futbalistov U13 resp U11 ako chodia deti na zapasy? Vozite ich Vy rodicia? Alebo ma klub k dispozicii bus? Sliak ma triafa zo synovych zapasov kazdy tyzden a vsade autami. Ja som sportovala cele detstvo po pretekoch sme chodili tiez kazdy tyzden ale vsetci pekne busom ziadne prisposobovanie sa celej rodiny zapasu. Kym boli U11 som to neriesila hrali len tu medzi obcami ale teraz okolo 50 km okruh. Tak ma len zaujima ci sme len my divny klub alebo je to tak vsade.

doriiis
19. aug 2024

No lenže niekedy mala každá obec svoj ,,dedinský" autobus a nafta stala pár desiatok centov.Dnes by si na cestu 30 km a 30 km späť platila niekoľko desiatok €.
Aj my vozime deti.Uz od U 11.Ale klub má k dispozícii aj 7 miestne auto a každý víkend sa nájde rodič,ktorý ide a vezie ostatné deti.Aj keď sa nájdu aj takí blbci,čo odvezú iba svoje decko a niekedy ani to

ivuska00
19. aug 2024

Manžel (tréner U11) hovorí, že je to skoro všade tak. My máme skupinu s rodičmi a väčšinou píšeme, kto môže koho vziať do auta, inak sa nedá. Ale máš pravdu, je to nafigu, hlavne cez školský rok :-/

kacenka255
autor
19. aug 2024

Ako mne by nevadilo skladat sa na ten minibus chodi ich max do 20 aj s trenerom. Ved predsa ked idem autom ja tiez ma to stoji benzin… takze aj keby to je hlavne pri tych dalekejsich cestach 20 e tak dam a neriesim a neorganizujem celu rodinu.

andreakg
19. aug 2024

@kacenka255 u nás len rodičia, väčšinou tí istí, mám dvoch synov futbalistov,takže my musíme dvoch voziť.

vsicka036
19. aug 2024

Akurat dnes kolegyna hovorila, ze syn U13 a vozia autami.

pribinak
19. aug 2024

Syn nehrá futbal, robí iný šport, ale princíp je rovnaký

Raz zoberiem do autá 3-4 decka a idem na súťaž, inokedy zas niekto odvezie môjho na súťaž a tak sa striedame

kacenka255
autor
19. aug 2024

Baby dakujem. Vidim ze to take mate asi vsetky. Tak nic ine neostava a vozime dalej 😂

didush27
20. aug 2024

@kacenka255
Aku ligu hrajú?
môj od U11 chodia busom, vždy 2 kategórie majú rovnaký deň zápas, tak idú spolu, takže je plný.
Nám tréner povedal, aby deti chodili ním , utužuje to lolektiv.
Ale zvykneme ísť aj s autami (ale len rodičia a naspäť ho berieme) ak to nie je ďaleko a časovo to stíhané.
Bus patrí mestu.. a sme z RS, takže nič extra podmienky na futbal..

bubuska
20. aug 2024

To vozenie je hrozne a demotivuje nechať dieťa robiť ten šport.

didush27
20. aug 2024

@bubuska môjho to je demotivuje.. a to chodia aj 200 km "krkahájom" - so Námestova. Busom min. 4 hodiny, potom odohrať zápas a nazad.

kacenka255
autor
20. aug 2024

@didush27 no ano toto aj ja hovorim. Ked idu spolu utuzuje to kolektiv. Ja mam z detsva krasne spomienky prave z tych busov. Zial vidis sme asi ako vacsina tu obci ci miest a rodicia robime rozvoz. Je to ozaj demotivujuce.