Kurzy spevu v Bratislave

mdsk
19. apr 2017

Ahojte, poradili by ste prosim nejake kvalitne kurzy spevu, pripadne ucitela pre dospelu osobu v BA? Tak isto ak mate aj nejaku skusenost s nenutenym spevom 4 rocnych deti 🙂? Vysharovali by ste informaciu? Dakujem pekne 🙂

osky
19. apr 2017

podla toho o aky spev mas zaujem-pre dospelu osobu,Pop Music,operny spev alebo cirkevny...

4-rocne dieta nemusi este mat ucitela,ale od tych 6-7 rokov,pokial vidiet ze dieta je obdarene hlaskom,moze zu zacat trosku cvicit pod dohladom..

mdsk
autor
19. apr 2017

Spievat si len tak pre radost, nieco vesele, nieco modernejsie 🙂.. U malej by som chcela, aby to bolo formou zabavy a zaciatku vtiahnutia do hudby. Moze byt aj skupinove.. 🙂

mdsk
autor
19. apr 2017

@osky niekedy by som si rada zaspievala, ale nevytiahnem 🙂..a zaroven ani nemozem az tak nahlas, u nas maju steny usi 🙂.. To by bol rozruch v tom nasom susedstve!

osky
19. apr 2017

aha,takze nic profesionalne.
to ma zaujimalo...
ale na to zaspievanie si,to staci aby si si zaspievala skrata v polohe v ktorj sa citis dobre.
pokial chces spievat napr.s radiom,tak na to zu treba aj daco vediet-ako na to.
ale zase cim vyssie sa spieva,logicky sa otrebuje aj viac Energie a tym to je automaticky aj hlasnejsie.cize v Byte je to aj tak o nicom...
tolko z mojej strany lajcke ysvetlenie.
tazko by som ti vysvetlovala odborne vedenie hlasu a pod.

a malu daj do nejakej Zusky,presne,najskor staci skupinove a ked sa jej to bude pacit,s nastupom do skoly ju normalne zapis na spev v Zuske.
treba odborne vedenie,je Vela ludi,napr.aj studentov,ktori si chcu privyrobit ale este to nevedia.
s hlaom je to rizikovejsie ako s nastrojom...
ked sa nieco pobabre,moze to byt zu aj na cely zivot....
podla toho,zase,ci chces malej do Zivota dat nejaku pevnu viziu,alebo len spievat pre zabavu.

kazdopadne ,zivit sa spevom,a celkovo umenim je velmi zlozite a neiste.
ale zase velmi krasne.... 😀

mdsk
autor
20. apr 2017

@osky hlavne nech je to pre radost, pre obe 🙂 .. Podla toho co pisete, pravdepodobne sa spevu venujete, ucite v nejakej ZUS v BA? 🙂 zeby sme sa niekedy stretli 🙂