Kto z Krupiny mi požičia lyže?

dadadada1
24. dec 2017

Ahojte dievcata, dcerka ide vo februari na lyziarsky vycvik. Zatial som jej nekupovala lyziarsku vystroj, nakolko na lyziach stala len raz. Prosim vas, Krupina a okolie, nemali by ste pozicat lyziarky vel. 40 + lyze? Za pozicanie, pochopitelne zaplatim. Bohuzial, ma vacsiu nozku ako ja (38). Alebo mi viete poradit, kde by sa to tu niekde dalo zapozicat? Za kazdu radu dakujem. Vsetkym Vam prajem krasne a pokojne Vianoce v kruhu svojich najblizsich 😘

moniikka
24. dec 2017

@dadadada1 a kde idú na lyžiarsky.Naša dcérka idú 15.1. A vystroj budú mať požičanu zo strediska,kde idú za 30€.Skúste zistiť či aj vaša nemá takú možnosť

zuzanka.zuzu
24. dec 2017

požičať vám takú drahú vec asi nikto nepožičia, jedine že by mal doma také už "používané" ale to zase nie je vhodné pre začiatočníka, to by bolo ako vyčaptané topánky pre niekoho kto sa učí chodiť... kupovať je zbytočné, ak nelyžujete pravidelne (alebo vám peniaze nevypadávajú z vankúša). jedine požičať na mieste.

ivianka
24. dec 2017

Skus sa spytat v zs sebechleby. Alebo aj na zs ems v krupine asi nejaku vystroj maju.

dadadada1
autor
24. dec 2017

@ivianka dakujem

abbey1
24. dec 2017

@dadadada1 Výstroj kľudne zapožičaju priamo v stredisku. Aspoň vo väčšine áno.A máš to za babku a bez starosti. Informujte sa priamo v škole.
Kam idú na výcvik?

deti95060810
25. dec 2017

dcéra síce bola inde na lyžiarskom, ale tiež nič nemala - všetko sme jej požičali - za poplatok v lyžiarskom stredisku....Dopredu sme nahlásili.