Krúžok pre 4-ročné dieťa

ivka67
14. jún 2024

Ahojte , chcela by som sa opýtať, či neviete poradiť krúžky pre deti v Bytči alebo Žiline. Naša malá má 4 roky v septembri nastupuje do škôlky a rada by som ju dala niekde kde môže tráviť čas s deťmi a popritom sa aj nejak zabavit. Je dosť aktívna, rada spieva, ale aj sa "bije" (akože boxuje) , len juntreba trosku usmerniť a viest tu jej energiu správnym smerom :D

Premyslala som box, v Bytči ale po dôkladnom premyslení si všetkých aspektov som sa rozhodla že radšej nie, ale možno karate alebo judo? Viem že pre take male deti robia aj napríklad tábory atd... poprípade pozerala som aj v za školu Yamaha? Naša mala rada spieva ... možno to ? Alebo čo by ste poradili , aké máte skúsenosti ? Alebo len nejaké centrum, kde sa vyblazni? Ešte rozpráva po nemecky , ale nie úplne pretože sme sa vrátili zo zahraničia a chcela by som , aby sa rozvíjala v tomto jazyku ďalej, avšak všade som našla iba angličtinu.

Ďakujem za rady 🙂

anjelicek26
14. jún 2024

4 rocna a box prosim neblazni... v 4 rokoch ideal zacat s plavanim a gymnastikou, mozno este nejaky ludovy tanecny by ste mohli skusit ... my sme v piatich pridali profi trampoliny a hadzanu... v 7 rokoch pridali este spev, zbor, vytvarku...v osem rokoch este tenis (a zrusili trampoliny)... Co sa tyka sportovych umeni, ak chces ist tym smerom, tak to judo... moji chalani to mali velmi radi dlhu dobu trenovali.. Jazyk ak hovoris na urovni, udrzujte normalne doma...