Krúžky pre deti v Trnave

shaga
18. júl 2012

ahojte maminky potrebujem poradit mam 4 rocnu dceru a chcela by som ju dat od septembra na najeky kruzok bud balet, tanec alebo tenis ale potrebovala by som poradit kam vase deti chodia na kruzky v trnave, pripadne kontakt lebo na nete som hladala a vacsinou su tanecne kruzky v ba.dakujem vam moc za rady 🙂

zuj
18. júl 2012

Ahoj, co sa tyka tanecnych kruzkov, tak skus na Holleho ul. Tanecne studio D.Nebylu (byvala ZS Holleho), tam je urcite balet , ale myslim aj moderne tance...tenis pre 4rocne deti je urcite v ten. centre Empire na Hajdoczyho ulici...

shaga
autor
30. júl 2012

ahoj dakujem za radu 🙂 mas s baletom nejake skusenosti ?

mimi21mimi
2. sep 2012

@shaga Na druzbe v Candy klube beru deti na tanecnu pripravku aj tanecnu gymnastiku tusim od troch rokov...
S malou tam cvicime, ale ona ma dva roky, my tam chodime len tak, nie na riadenu hodinu.

lampetra
29. aug 2013

Ahoj, my sme chodili minulý rok s dcérou tiež do Candy clubu (ona mala vtedy 4 roky). Je to tanečná gymnastika a skôr to je zamerané na tú gymnastiku - učia ich tam kotrmelce, mostíky... ale tiež tancujú. Nacvičujú rôzne tančeky a potom chodia aj vystupovať. Pre 4-ročné deti je to tak akurát. Chodia tam aj menšie, ale nie je to celkom ono...
Podobné tanečné krúžky robia v Trnave aj na Družbe a v mama klube na Limbovej je to spojené aj so spievaním, ale osobnú skúsenosť s tým nemám.

lofflerova
30. okt 2013

Ahoj potrebujem poradit mam 4rocneho synceka velmi rad striela so vzduchovky su nejake kruzky aj pre takych malych chlapcov a kde,dakujem za radu a pomoc

lyrra
13. aug 2015

Ahojte, viete mi poradit, nejaky tanecny kruzok v Trnave, kde by brali deticky uz od troch rokov? Dakujem 🙂

zulda11
2. nov 2015
hipuska
15. nov 2015

Ahojte, aj ja by som chcela nieco poradit ale pre chlapcov 5 a 6 rokov, nieco na sport. Ta gymnastika je skor pre dievcata? Dakujem

lunitka
3. apr 2017

🙂

lunitka
19. aug 2017

www.rusalkacentrum.sk
V našom tanečno-pohybovom centre si deti v tanečnej prípravke osvoja ladnosť pohybu - balet, silu a ohybnosť - gymnastika, rytmiku pri moderných skladbách, i naše tradičné ľudové tance.

casnicka127
21. jan 2023

Krúžok trnava pre deti

zulda11
22. jan 2023

Kurzy hudobnej školy YAMAHA pre detičky už od 4 mesiacov www.aktivitypredeti.sk

https://www.youtube.com/watch?v=KF8mgV1lKGo