Kreativita deti - 3D pero

selia1979
14. aug 2014

Ahojte mam starsieho syna 9 a ten je ako umelec velmi rad kresli modeluje, tempery akvarel proste vsetko co chyti do ruky a da sa s tym kreslit, ma neskutocnu predstavivost a fantaziu.
Chcela by som ho podporit v jeho zalube a tak zvazujeme s manzelom nad novinkou ktora este nieje taka znama, je to nejake 3D pero ja ani neviem kde to kupit ci objednat mate niekto skusenost?? Popripade ak ma niekto osobnu skusenost dajte vediet. Prihlasili sme ho do umeleckeho kurzu a tak to urcite vyuzije a je to lepsie akoby mal lietat niekde a robit neplechu.
dakujem za vase radya a postrehy.

somjankad
14. aug 2014

@selia1979 http://www.heureka.sk/?h[fraze]=3D+pero+3Doodler no je to dost drahe aj my zvazujem ,ale ked uz tak pod stromcek od jeziska

levma
14. aug 2014

no, co ja viem...mne to pride ako taka zbytocna hracka...ale tak ked hladate originalny darcek...len treba mysliet na to, ze do pera bude treba dokupovat naplne...to tiez nebude lacne...pozri tieto clanky...tam su aj fotky ako vyzera vysledok kreslenia...http://www.itnews.sk/spravy/produkty/2013-02-20... http://www.itnews.sk/spravy/technologie/2014-06....

selia1979
autor
26. aug 2014

no ano je to drahe ale co mam robit vyuzije to na kruzku a ozaj ma chut s tym nie o tvorit tak nech a myslim ze je to lepsie ako keby mal vymyslat nejake vylomeniny ...nasla som to aj na ebay ale vraj existuju aj nejake showrooomy kde sa to pekny vyskusat predsa je to dost drahe a takot to bez vyskusania kupovat ufff no neviem
nepredava to niekto v okoli Ke a po alebo ak ma niekto s tym nejaku skusenost myslim nejake mamicky co maju takto umelecky nadane deti a vyskusali to
dakujem za vase rady

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selia1979
autor
26. sep 2014

mozem sa opytat odkial ste to kupovali ??? ja to chcem najprv vidiet a potom by som kupila a ak mi mozte este odpovedat vyuziva to vas potomoék alebo vy ...lebo by som to dokazala vyuzit aj ja v mojej zalube

petform
30. sep 2014

3d pero je to kreativna vec vcelku dost zaujimava urcite si to oblubia deti aj dospeli ... my to mame odskusane, deti si to nevedia vynachvali a ta cena je momentalne primerana ale buducnosti sa bude urcite znizovat takze by som to nepovazoval za predrazenu zbytocnost 🙂

reisi
3. okt 2014

@petform prosim o nejake informacie,kedze pero mate🙂 Manipulacia resp. kreslenie s nim je jednoducha? Ake velke mate deti? Dnes som citala nejake recenzie a peru boli vytknute nejake nedostatky, ako tazka manipulacia pre dieta, vraj dospely je odrovnany po necelej hodinke nieto dieta , ze neustale treba pridrziavat nejake tlacitko, moznost popalenia u dietata ....takze som z pera jelen ...jasne , ze ma laka a moja dcera by bola z takej vecicky kebyze funguje ako ma uplne nadsena.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lumarque
4. okt 2014

@selia1979 je to zaujimave, ani som len netusila, ze niec take existuje. len rozmyslam, aka je trvanlivost tych plastovych vyrobkov, Tie veci co, z toho boli spravene by sa da dali pekne aj z drotikov, ale toto je zase rychlejsie

reisi
4. okt 2014

@ramzes1980 dakujem za odpoved! Vy mate ktore pero, ak mi mozete poradit? Ratala som , ze kupim za 100eur, to by sa mi zdalo primerane.

selia1979
autor
6. okt 2014

@lumarque dost som hladala po nete a pozerala videa a nasla som jednu webku ktora je priamo zamerana na 3d tlac a 3d pera maju tam video http://www.svet3d.com/clanky/clanok/41/ kde je pekne vidno co sa da s tym robit a vlastne som zistila ze aj na vyrobu bizuterie by sa to dalo pouzit a na vytvorenie nejakých dekoracii...sme jednoznacne rozhodnuty ze kupujeme, ved to ma siroke vyuzitie ale pre istotu to este vyskusame vraj sa to da u nich na kamennej prevadzke ...no z mojho pohladu velmi zaujimava vec a idu vianoce zachvilku, tak konecne bude darcek pre vsetkých.

petform
8. okt 2014

no mam deti 8 a 10 r. ziadna tazka manipulacia, samozrejme ze na zaciatku si musi dieta zvyknut nie je to ako pisanie s ceruzou, ale rychlo sa im to zapaci a nebudu to chciet pustit z ruky 🙂 o moznosti popalenia teda nic neviem ale urcite to musi splnat nejake europske standardy myslim si ze by to uvadzali niekde na obale alebo tak ... odporucam urcite

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz