Kde mám dať 4,5 ročného syna na futbal v Bratislave?

golemocka
10. jan 2012

Ahojte, mam 4,5-rocneho syna, ktoreho strasne bavi futbal. Pytala som sa uz v dvoch kluboch ale beru az od 6 rokov. Neviete mi niekto poradit, ci niekde neberu aj 4,5-rocne deti? alebo 5-rocne, nakolko v maji ma 5 rokov? Sme z BA. Dakujem za odpovede

oxiba
11. jan 2012

@golemocka ahoj, toto by zaujímalo i mňa, v Podunajských Biskupiciach niečo je, mňa by však zaujímala Petržalka. Ak to zistíš daj prosím vedieť, malého tance nebavia a potrebuje nejaký pohyb...

divoska
24. aug 2014

@golemocka @oxiba ahojte baby, vyriesili ste to nejako? zaujimalo by ma totiz to iste

lucia78
24. aug 2014

Baby, ak mate takto male deticky, dajte ich na gymnastiku (aj chlapcov), aby ziskali silu, ktoru potom vyuziju v akomkolvek sporte, ktory si neskor vyberu. Gymnastika rozvija rovnomerne vsetky partie tela, kdezto mnoho sportov je sustredenych len na niektore partie a je vhodna aj pre 4 rocne deti. Na gymnastiku davaju svoje deti rodicia hokejistov aj krasokorculiarov, maju to doporucene (prikazane) od trenerov.
Ked bude mat potom syn 6 rokov a pojde prvykrat na futbal, treneri s nim budu spokojni, pokrok bude rychlejsi.

golemocka
autor
19. okt 2014

@divoska Kludne s nim chod do FC Petrzalka akademie, trenuje na Pankuchovej. Tam ho aj v takom veku urcite zoberu. 🙂

divoska
20. okt 2014

@golemocka dik @lucia78 hm zaujimavy tip. sice mi je jedno kto s nim ako bude spokojny, ale na rozvinutie hrubej motoriky to bude asi ozaj celkom rozumne