Kam na plávanie pre deti v Petržalke?

daniela2707
25. feb 2020

Pekný deň prajem,
viete mi niekto poradiť kurzy plávania pre deti v Petržalke? Chceli by sme prihlásiť 11 ročného syna a 5 ročného synovca. Preferujem osobné skúsenosti.
Za každý tip vopred ďakujem🙂

kikulienkadd
25. feb 2020

Plavecká akadémia-pobočka Šustekova

ciusinka
25. feb 2020

Moj syn chodi od septembra na Turniansku - plavanie Fliper a som velmi spokojna a on tiez, maju tam rozne typy kurzov, moj tam zacal chodit ked mal 4,5 roka, to su kurzy pre predskolakov, 2-krat tyzdenne po 30 minut, trener ma na starosti 2 deti 🙂 Starsie deti to uz maju trochu inak, na stranke maju vsetko rozpisane 🙂

janulkama
25. feb 2020

Dobry den,
Plavecka skola Fliper ma od septembra prevadzku uz aj v Petrzalke na ZS Turnianska. My ich pozname z Mlynskej doliny. Sme u nich dlhodobo spokojni. Seriozny a profesionalny pristup. Odporucame🙂

kikina84
21. jún 2020

@kikulienkadd tam je velky plavecky bazen na sustekovej?

kikina84
21. jún 2020

@janulkama tam beru starsie deti a je tam velky plavecky bazen? To je klasicky kruzok plavecky? Neviete nejaku stranku? Dakujem

kikina84
22. jún 2020

@kikulienkadd ahaaa..vlastne ano tam sme chodili na denny tabor letny..to je pre male deti..to je nic..ale dakujem

kikulienkadd
22. jún 2020

@kikina84 pred coronou ponúkali aj kurzy pre staršie deti na Petržalskej plavárni a plavárni na Dlhých dieloch. Tá Šustekova je pre menších super,lebo je tam teplejšia, mierne slaná voda.

lemurko
28. aug 2020

Skuste aj www.swimo.sk - maju roznu kombinaciu deti, aj take zmiesane skupinky.