Inhalátor pre deti

jancarovasimona1
24. sep 2021

Zdravim,poradte prosim dobry inhalator pre deti aj dospelych,hladala som na nete ale mam z toho riadny mix v hlave,asi by som chcel radsej ultrazvukovy lebo nieje taky hlucny. Poradte s akym ste spokojne,dakujem🥰👍

makova333
24. sep 2021

Ja mam Omron a tych 10 minut väcsieho hluku (nie je to ziadne pristavanie lietadla, len je kusok viac pocut) vydrzime v pohode a susedia sa nestazovali vobec 😀 A inak neviem sio vynachvalit, jedna z naj investovanych penazi.

jancarovasimona1
autor
24. sep 2021

@makova333 a ktory omrom konkretne? Mam 3 rocnu dceru a 11 mesacneho chlapceka,boja sa takych zvukov 🤷

alias313
24. sep 2021

@jancarovasimona1 my mame tento: OMRON Comp Air C28P. Pri detoch ho pouzivam od mala a je to naozaj super vec. Ked som mala zapal priedušiek veľmi pomohol aj mne.

mijunik
24. sep 2021

@jancarovasimona1 https://www.mall.sk/zdravotne-pomocky/laica-det...

My máme tuším tento, je fajn a úplne tichý, len ho treba držať rovno, aby inhalovaná tekutina náhodou nevytekala.

makova333
24. sep 2021

@jancarovasimona1 Omron C102 Total, ma aj detsky aj dospelacky naustok. Moj syn sa ho neboji a to sa boji aj zvuku vysavaca, mixera a tak. Ani krstniatko 3 rocne sa nebalo ked bol u nas. Odkedy mame inhalator, nemali sme zapal priedusiek (co predtym niekolkokrat do roka). Ked zacnu sople alebo vidim, ze je zahuhnany, ma upchany nos inhalujeme. Alebo aj preventivne v zimnych mesiacoch ked je vykurovacia sezona.

2helka20
24. sep 2021

@makova333 prosím tiež som si teraz zakúpila tento inhalátor, čaká ma ešte v krabici 😅 ako riešite čistenie a co okrem vincentky sa môže inhalovat? Mam to 1x vzivote, kúpila som kvôli zvýšenej chorobnosti deti, takže ma každá rada poteší 🙂

makova333
24. sep 2021

@2helka20 cistim tie naustky a nadobky vo vode s detolom. Ak sa zakamenia tak odkamenovacom. Na inhalovanie pouzivam vicentku, fyziologicky roztok alebo ak uz liecivo tak je väcsi problem npr. zapal priedusiek tak ambroxol roztok.

2helka20
24. sep 2021

@makova333 ďakujem,a tie hadičky netreba? 🙂

makova333
24. sep 2021

@2helka20 to len preplachujem v teplej vode.

vierocka888
24. sep 2021

Baby, ja mam ultrazvukovy a som zistila, že je to blbosť. Kompresorovy ozaj odporúčam. Aj keď je hlucnejsi, da s av ňom inhalovat aj roztok s vyššou hustotou. Napríklad Yabro alebo Ambrobene.... ja banujem ze som kúpila ultrazvukovy...

makova333
24. sep 2021

@vierocka888 mne tiez radili kedysi davno ked som kupovala v zdravotnickych kompresorovy. Ja som s nim velmi spoko. Ten hluk nam nijako neprekaza.

vierocka888
26. sep 2021

Baby, teraz ešte do dnes je v Kauflande za 25e kompresorovy inhalator. Včera som ho kúpila, ultrazvukovy predám. Odporúčam, vyzera dobre zatiaľ a cena je tiež super

gabi24
6. okt 2021

Ahojte, ja mam omron c102. Naliala som do neho vincentku cca 12ml, inhalovali dve deti, kazdy asi 15minut, para isla, ale tej vincentky vela neubudlo 🤷‍♀️ Urobila som nieco zle ???

jancarovasimona1
autor
6. okt 2021

@alias313 dakujem,ten som objednala a je perfektny👍