Hľadám tanečnú školu - súbor pre deti v Košiciach

enixelka
8. jan 2012

Ahojte maminy,

máte skúsenosti s tanečnými školami resp. štúdiami pre deti v KE? Mám takmewr 3 a pol ročnú dcérku a chcela by som ju dať tancovať, kdežto doma sa len vykrúca.

Ďakujem

meg9
8. jan 2012

No existuje ich viac , z ľudových berie také maličké detičky železiarik na Kvp je centrum ľudových tancov niečo take , neviem presný názov.Je to na starozagorskej. Potom na Ťahanovciach aj tuším v Jumbe je dobrá tanečná, ktorú vedie Katka Sninská. Je to súkromná škola, ktorá kombinuje všetky druhy tanca, majú krásne vystúpenia každý rok , kde hravajú jednu celú rozprávku spolu všetky deti (staršie mladšie..) Zo spoločenských berie menšie detičky Plačko ....

enixelka
autor
9. jan 2012

@meg9 Ďakuejm, ja som si už niektoré zisťovala, problém je, že väčšinou berp až od 4 rokov......ale už som niečo našla, dnes ideme vyskúšať.

meg9
9. jan 2012

daj vedieť aby som aj ja vedela kde sa dá aj pod 4 roky

enixelka
autor
10. jan 2012

@meg9 Tanečné štúdio Hviezdička, včera sme tam boli. Majú skupinu, kde majú deti od 4 do tuším 10 rokov.

kuki84
11. nov 2012

Ahojte a nejaký kurz spoločenského tanca pre 3 ročné detičky, poradte prosím skoro všetko je až od 4 rokov

ďakujem

evita007
31. aug 2013

@enixelka ahojky, ako s tou tanecnou to u vas vyzera? chodite? prave nieco hladam pre nasu 4rocnu slecnu..kde je prosim ta ta Hviezdicka nieco mi to vravi..? A si spokojna, alebo chodite niekde inde? dakujem za info
EVA

enixelka
autor
31. aug 2013

@evita007 Ahoj, nechodime nikde, v skolke mali tancnu, takze sme to mali jednou ranou......inde som potom uz neskusala.

laruska2005
20. nov 2013

Ahojte, som z Nitry a hladam pre dceru, ktora ma 8 rokov chlapca na tanecnu - spolocenske tance.

nitnit
2. sep 2014

Ahojte. Neviete o nejakom tanecnom kruzku na tento sk. rok? Najlepsie na furci. Dakujem

alex31
3. sep 2014

@nitnit ... ludove tance ako zaujmovy kruzok CVC Charkovska na Lingove ... pobocka CVC Domino KE ... ak by bol zaujem mam cislo priamo na pani trenerku mozem napisat do IP

tilka82
10. sep 2014

@alex31 ahoj.chcela by som sa ta opytat ci by sa tam dalo este prihlasit (4 a 6 rocne dievcata)a ako casto maju treningy.dakujem

nitnit
19. sep 2014

@alex31 dakujem. Az teraz som si vsimla odpoved. O ludovkachm viem. Dokonca to mame aj blizko. No nakoniec som malu dala na Exnarovu. Tanecne studio Mysicky. Zatial je nadsena, tak hadam jej to vydrzi 🙂

michalka272
16. mar 2015

Dobrý deň, máte nejaké skúsenosti s tanečným študiom Myšičky alebo Hviezdičky po prípade s tanečnou školou Katka Sninská? Neviem sa rozhodnúť ktorú si vybrať, dakujem.

nataliapekova
14. aug 2015

Kto hľadá tanečnú školu pre deti, kuk tu http://dancinbugs.webnode.sk/aktuality/. Berieme deti od 3 rokov. https://www.facebook.com/tanecnaskupinaDB

anike
23. aug 2015

@nataliapekova chcela by som sa spytat ako mate rozdelene deti. Dcerka ma 4 roky. Uz chodila na tanecnu ale nepacilo sa jej lebo tam boli aj strasie dievcata / skolacky/ a velmi sa trenerka nevenovala zvlast malym detom. Tak hladam tanecnu kde to je viacej vekovo rozdelene. Dakujem za odpoved.

nataliapekova
25. aug 2015

@anike Dobrý večer, samozrejme máme to rozdelené podľa veku. Prípravka pre 3-5 ročné deti je zvášť. Dojdite na zápis 🙂 http://dancinbugs.webnode.sk/aktuality/

fontana0606
7. sep 2016

@alex31 mozem poprosit cislo na to cvc domino v ke?aj meno pani trenerky,vdaka

citronius
10. nov 2017

Dobrý deň,skúšam ši by bol záujem o krúžok ľudových tancov pre detičky cca 4 - 7 rokov, tréningy by prebiehali na Opátskom, v budove CVČ, Nižná úvrať 26.Cena len 4 eurá na mesiac.Je potrebné, aby sa prihlásilo aspoň aspoň 8 detičiek. Ak máte záujem, napíšte mi

michaelajfj
13. apr 2021

@citronius..máme záujem mám 4rocneho chlapca,ozvyte sa mi prosim0945591120

nasttenka
22. sep 2021

Nejaké aktualizácie na aktuálny školský rok? Hľadáme niečo pre 4 ročnú dcérku...

sussah
3. okt 2021

Hladam tanecnu pre 3,5 rocnu v Kosiciach. Nejaky tip?vdaka