Experimentálne sady od Albi - skúsenosti

peanutslm
27. okt 2014

Rada by som poznala názory na experimentálne sady od firmy Albi pre deti - napr. Ekosystém, Akvárium, Skleník, Laboratórium v kuchyni a pod...Moja 10 ročná dcéra by niektorú z nich chcela, rada by som jej teda niečo vybrala. Máte s týmito sadami konkrétne skúsenosti? Zaujali Vaše deti? Nie sú to len "chvíľkové záležitosti" s pekným obalom, dobrou reklamou ale realita je iná??? Ďakujem za Vaše názory a postrehy.

mikys1
27. okt 2014

Takže skleník vyšla len jedna rastlinka aj tá onedlho odišla a akvárium kopu malých rybyčiek či čo to bolo, ale nič z toho

sissy27
27. okt 2014

@peanutslm my sme mali slizové laboratórium z tejto sady, dcéru to celkom bavilo, ale čo ti ja viem... Viac menej jednorazová záležitosť, ale účel splnilo... Tento rok chce nejakú vyrobňu čokolády, u kamošky sa hrali s tou vyrobňou parfumov...

kikuleenka
27. okt 2014

@peanutslm ja skor odporucam http://www.boffin.cz/sk, kedze nejde o jednorazovky. Su to vsak skor elektronicke stavebnice, ale myslim, ze ani dievcatkam nezaskodi sa nieco o tom dozvediet 🙂

peanutslm
autor
27. okt 2014

minulý rok dostala výrobu mydielok a to sa mi páčilo a malo to aj praktický význam, ale tieto no neviem....všetko krásne na obale naaranžované ale bojím sa aby nebola sklamaná a mne pribudne doma zas ďalšia zavadzajúca škatuľa

peanutslm
autor
27. okt 2014

@kikuleenka ďakujem,mrknem to

peanutslm
autor
27. okt 2014

@kikuleenka to vyzerá skutočne dobre, Ty s tým máš aj praktické skúsenosti?

kikuleenka
27. okt 2014

Aano, manzelovi (moje druhe dieta :D) som kupovala k tusim predminulym Vianociam, vsetky sucasti vyskladal, vsetko super funguje 🙂 Ja som myslim tu najvacsiu kupovala, kedze to slo dospelakovi, princip je le myslim u vseetkych rovnaky.