Ešte fičia Mimoni?

8. nov 2021

Ahojte, prosím vás, ešte fičia Mimoni? Myslím či sú moderní? Medzi škôlkarmi a tak? 🙂😀 Kvôli darčekom pre deti v decembri. Ďakujem

nikpa
8. nov 2021

Myslím že nie. Máme doma školkara a nepostrehla som

girlie_konik
8. nov 2021

moja ma 5 rokov a miluje ich stale, ale teda hej, nie je uz uplne top rozpravka medzi skolkarmi podla mna. Ja som jej na meniny minuly rok robila ie mimonove banany a aj tak to bolo vraj super, tak kup co uznas za vhodne, decka sa potesia urcite aj tak 🙂

janci05
8. nov 2021

Syn v skolke fical skor na Spongebobovi, neskor na Pokemon kartach, v skole na Minecraft, Bike Race...Mimoni ho uz nezachytili.

h2
8. nov 2021

Nie, obávam sa, že Mimoni sú už mimo. 😁

anjelicek26
9. nov 2021

Uz veru nie, je to davno, co bol posledny film...

srferreira
9. nov 2021

Myslim, ze teraz frci labkova patrola 🙂

dzejsik
9. nov 2021

teraz ked tak Paw Patrol ide, aj to mi pride tuctove uz vsade

yvanielka
9. nov 2021

Podľa mňa áno, teraz cez leto boli v Tescu tí plyšáci tak to asi trochu ožilo s nimi 🙂

anitta98
9. nov 2021

už to tak nejako otíchlo, teraz mám pocit, že nejako to je o labkovej patrole predovšetkým 🙂

autor
9. nov 2021

Fuuu ďakujem, ani tuším na jar ešte boli v obchodoch. Viem že tá labkovaá patrola, no jedná sa o háčkované postavičky, Mimoni sa ľahšie hackuju 🙂😀 tak ešte uvidím

girlie_konik
9. nov 2021

tak uprimne, ak to mienis hackovat, je to totalne zbytocne a minanie energie. Skolkari su este malicki, neocenia tvoju snahu a cas, ktory si tomu venovala. asi to bude aj mensie, ak to chces hackovat, o to viac to o chvilu len niekde zalozia a hotovo, bude po hackovanej hracke 🙂)