Detský chránič chrbtice na lyžovanie

lilysk
3. sep 2014

Ahojte
Potrebujem pre deti nejaky dobry chranic chrbtice - korytnacky .Vyznate sa v tom niekto ?
Dcera 3 ma 100 cm a starsia 6 ma 122 cm - nasla som take nieco ,ale ja sa do toho absolutne nerozumiem 🙂 Poradite ?
http://www.insportline.sk/5303/detsky-chranic-c...
Tiez potrebujem pre tu malu nejaku lahku prilbu ,ale ma malu hlavku 47 cm tak aby dobre sedela ...existuje nieco ultra lahke ?🙂
Velmi sa mi nechce chodit po vsetkych obchodoch - samozrejme bez skusania nekupim ,ale rada by som isla na istotu a vybavia by som to za 15 minut 🙂
Dakujem za vsetky rady

bubelko
3. sep 2014

@lilysk nasi maju obaja prilbu alpina - su lahke. ale ci maju aj taku malu velkost, to netusim...
co sa panciera na chbrat tyka - ten nemaju.

m.a.r.t.i.n.a
3. sep 2014

Ahoj. Náš malý lyžuje od necelých 3r. a od 4 má chránič chrbtice, nakoľko chodíme na veľké svahy. Kupovali sme cez internet, značku teraz neviem, lebo nie som doma, inak by som to pozrela, ale viem, že to bolo označenie S,M a L a kúpila som to najmenšie. Bez chrániča a bez prilby by som ho už nepustila 😉 😎

m.a.r.t.i.n.a
3. sep 2014

@lilysk a ešte čo sa týka prilieb lyžiarskych... oni moc ľahké nie sú, určite nie také ako cyklistické, sú omnoho pevnejšie a tým pádom aj ťažšie, ale zas nie "pancier" 😉

lilysk
autor
3. sep 2014

@m.a.r.t.i.n.a prosim ta ked budes doma pozri tu znacku 😉

m.a.r.t.i.n.a
3. sep 2014

@lilysk Budem sa snažiť nezabudnúť 😉

sisaka
3. sep 2014

@lilysk tak ako @bubelko, moje dieta lyzuje od 2 1/2 roka, kupili sme mu najmensiu prilbu, pod ktoru sme mu na zaciatku museli dat ciapku, lebo bola trosku vacsia, casom mu hlava dorastla, takze teraz si tam vopcha nanajvys tenku kuklu, ked je velka zima. Ochranu na chrbticu som tu pre take male deti nevidela, nosia len starsie deti cca 10-12 rocne z lyziarskych klubov, ale tie uz jazdia "trosku" inou rychlostou, tam je to uz samozrejmost.

sisaka
3. sep 2014

@lilysk znacka Smith - nastavitelna velkost 48-53 cm

m.a.r.t.i.n.a
3. sep 2014

Na MMB teraz pozerám že sú nejaké, rozne veľkosti: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11215662&ta...