Detský baletný krúžok

dominikamacakova
1. feb 2023

Chodí tu nejaké dieťa na balet, alebo ide prvý krát? Ja idem s malou prvý krát, ale neposlali absolútne žiadne inštrukcie či jej mám kúpiť to baletné oblečenie a cvičky. Problém je aj v tom, že mi potvrdili prihlásenie v utorok a prvá hodina je zajtra. Hovorila som si, že asi nič netreba, veď dám jej tylovú sukňu a tričko. Aj tak nič nestihnem objednať. No lenže teraz to na mňa akosi dolieha a fakt neviem čo jej mám zajtra obliecť aby nebol trapas 😬 Ide na kurz 3-4roky

renab
1. feb 2023

@dominikamacakova leginy a tricko

btus
1. feb 2023

veru, stačí legín, obtiahnuté tričko, ponožky.

zuzahajdulka
1. feb 2023

@dominikamacakova zavisi od pani trenerky, ale netreba si z toho vobec robit hlavu na prvu hodinu. Pri tak malych detoch nejde o balet, ale skor o hrave hopsanie. Jedine obuv aby bola ohybna, kedze asi sa budu pokusat chodit po spickach. Idealne su tzv. piskotky, alebo hrubsie ponozky s protismykovym spodkom. Inak vo vseobecnosti treba na balet co najpriliehavejsie oblecko typu trikot + pancuchy. Suknicka nie je vhodna, lebo trenerka musi vidiet postavenie bedrovych klbov, ale to sa tyka az vacsich deti. Pri trojrocnych je to skor o pohodli a neobmedzeni pohybu satami. Cize kludne dlhorukavove tricko a pancuchy alebo leginy.

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
1. feb 2023

Idete ku Livii? A v zasade (ak aj nie), na prvu hodinu dietatku stacia silonky, suknicka a natelnik, pripadne ak stihate, v ZA v Decathlone sa da kupit dres aj baletne cvicky take zakladne (na vystupenie budete objednavat potom take, aby mali deticky rovnake)...

dominikamacakova
autor
1. feb 2023

@zuzahajdulka ďakujem 🙂

@nesvadbovo áno ku nej ideme 🙂 Super tak vezmem aj sukničku aj legíny, aj silonky pre istotu. No práveže už nestíham kúpiť zajtra 🙄

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
1. feb 2023

@dominikamacakova to vôbec nevadí, kúpite nabudúce. A jej hodiny sú fakt čarovné (videla som ich počas covidu), určite budete spokojní. Moje baby to tam milujú, hoci sú ako kozliatka 😅

dominikamacakova
autor
1. feb 2023

@nesvadbovo super to sa teším 😍