Chodí vaše dieťa na hodiny baletu?

vanilka_4
15. nov 2011

Stále rozmýšľam, ci dať, alebo nedať dcéru na balet. Poraďte co s tým mate (aj nemáte) skúsenosti, ako je to so stravovaním, tréningom, ci ju to bude neskor baviť alebo nie... Ake pre a proti to ma... Dakujem 🙂

a2303
2. sep 2012

Aj ja nad tým premýšľam... nikto neprispel?

mimi21mimi
3. sep 2012

@vanilka_4 Ahoj, mozno ti trosku poradim, ja som sice trenerka gymnastiky a tanca, ale u nas sa davaju aj hodiny baletu a co sa tyka toho, ci ju to bude bavit - to je velmi individualne, mame deti, co baletnu pripravu neznasaju a maju radsej moderny tanec, mame deti, co ju zboznuju 🙂 U nas je totiz hodina baletu ako doplnok k dalsim.
Sestra robila balet 16 rokov a skoncila kvoli zdrav. problemom s palcom. Urcite je to neskor zataz aj na klby - ale kazdy sport ma pre a proti. Co sa tyka stravy, ja vzdy preferujem u malych tanecnikov klasika vyvazenu stravu, sladkosti nahradzat ovocim resp. zdravsimi variantami. Na pitie na treningu cistu vodu, na to som pes 🙂
Ak mas nejake otazky, kludne aj do IP, aby to potom nevyzeralo, ze si robim reklamu alebo co....

kachora25
7. sep 2012

Ahojte,taky přemýšlím o nějakým kroužku pro malou.No teďka má skoro 4.roky a strašně ráda tancuje a stále jen na špičkách a má ráda Angelínu balerínu.ALe tancuje ráda i na moderní písničky.Vždycky když zapneme rádio tak hned tančí.Vytáhne si šatičky,korunku a tančí.Ale taky neví jestli ji to bude bavit...je dost energetická a nevím jestli je dost stará na kroužek celkově....nevím...stále ji mám jako malou holčičku 🙂 mužete mi někdo poradit celkově kdy je dobré nastoupit poprvé do kroužku????A nevíte jestli jsou nějaký v Malackách??*Slyšela jsem,že Saltatrix je dobrý...předem Vám moc díky za rady a zkušenosti.Pěkný den přeji

alexandra5
15. nov 2013

ahoj moja ma 7 a chodi od 4 na balet (kombinovane s modernymi tancom a hodinou gymnastiky) a zatial ju to bavi,uz mame za sebou aj vystupenia a tak,ale rozhodne to nechem nejak prehanat,aby mala v buducnosti nejake tazkosti.
5 rocna je nieco uplne ine,ona chodi zase na hokej:DD
cize takto,u kazdeho dietata musis sledovat individualne kde ho to taha a pytat sa ,co by ho bavilo.
podla mna je nezmysel prihlasit dieta na kruzok,kde chodi z donutenia alebo vole rodicov len aby malo nejaku "zalubu"
potom to vlastne ani zaluba nieje a chodi tam z vole rodica,nie svojej.
ked od mala bude na kruzku ktory ho bavi,je predpoklad ze sa tomu bude venovat dlhsie

yanielka
15. nov 2013

moja dcera chodi sice iba prvy rok ma coskoro 6 rokov, z pripravky ju hned preradili do 2 triedy, ja myslim, ze kludne daj ved zase s tymi detickami malymi to neberu tak strasne vazne hybu sa na hudbu, tancuju....uvidis ak by sa ti to nepozdavalo tak ju odtial zoberies. Ja som tiez bola na vazkach ci to mala zvladne, lebo teda v tej skupine kde chodi teraz tak sa s nimi uz az tak "nebabru" aj na nich pokrici, ale dcera chce paci sa jej to a zase ak to robi nech to robi poriadne, predtym sme tiez chodili,a le bol to skor iba kruzok potancovali trochu, povalali sa po zemi boli tam deti zmiesaneho veku od 4 rokov az po 9 a za drahsie peniaze🙂 moc tam toho baletu nebolo...