Chlapec chodí na balet. Čo prvé vás napadne?

27. sep 2023

Baby, co vás prvé napadne, ked sa povie, ze chlapec chodí na balet?

minenkak
27. sep 2023

Že mu závidím ako aj každej baletke , že má úžasne silné telo

lukbe
27. sep 2023

Okrem Labutieho jazera nič.Práca ako práca.

tenerifka
27. sep 2023

uzasny mlady jemny muz, ktory si ide za svojim snom

luccija
27. sep 2023

Že to je drina je húževnatý a budú ho bolieť kĺby🙂

miamia04
27. sep 2023

Že má talent, veľkú sebadisciplínu, cieľavedomosť, usilovnosť, silu, odhodlanie,neuveriteľné pohybové schopnosti 🙂 a drina, drina, drina

olimuc
27. sep 2023

Nurejev … pan baletak

thereisabear
27. sep 2023

Že ťa ten chlapec asi nenapadne. Inak mi nič nenapadne.

miamia04
27. sep 2023

A ešte Jean Claude van Damme

inom75
27. sep 2023

@thereisabear suuuuhlas! 👍 Je veeeela ludi, ktori to nerozlisuju! 🤔🫣 Co vam napadne, ked….. 😁

tanyan
27. sep 2023

@thereisabear
@inom75
... keď myšlienky útočia. 😝

babababka
27. sep 2023

Radšej na balet ako na box.

struhanka
27. sep 2023

Napadne mi: Vlastimil Harapes, vymakaný Rudolf Nurejev a že chlapec musí mať talent na pohyb a kondičku.

maranta_leuconeura
27. sep 2023

Ze aj ja by som chcela tak vychovat syna ;) Aby si isiel za svojim snom, bez toho, aby sa bal predsudkov okolia.
Prepokladam, ze vela ZLOvakov by si pomyslelo, ze muz je asi gej alebo ,,zženštilý", ked chodi na balet, ostane na materskej, rad vari. Poriadni chlapi podla nich predsa preferuju bojove sporty, auta, ovladac od telky v jednej ruke a v druhej pivo.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trema
27. sep 2023

Napadne mi, ze super, robi nieco co ho bavi

thoughtfulweirdo
27. sep 2023

Že je makač 💪

diaszoky
27. sep 2023

Gay

oslo1
27. sep 2023

Billy Elliot x

nafka0483
27. sep 2023

Napadne mi ze je skvele aku bude mat vymakanu postavu, ze je to krasne umenie a ze sa stretne s milion predsudkami ze je gay, zzenstily, ze to je na chlapca hanba a pod. 😟

autor
27. sep 2023

Ďakujem vám za odpovede a ešte by som mala na vás veeeeelku prosbu, položili by ste túto otázku aj vašim mužom?

banalu
27. sep 2023

Mne napadlo, ze bude mat vymakanu postavu. Moj muz: no ked ho to bavi 🤷‍♀️
ale viem si predstavit, se svagor by to nerozdychal, tam je to konzervativnejsie trosku 😁

pribinak
27. sep 2023

Sedím vedla muža a pýtam sa ho….nechápe čo vlastne rieisis?

Potom dodal že drina a litre potu

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanapjat
27. sep 2023

na balet chodil aj Jean Claude van Damme...

vojtovicka
27. sep 2023

Vobec nic mi pri tom nenapadne. Normalka.

miamia04
27. sep 2023

Môj muž povedal, že keď chodí na balet, tak je baleťák. 😀A Bodka. A ešte, že aj Jean Claude van Damme trénoval balet a bol perfektný kickboxer👍

kvojtanikova
27. sep 2023

ahoj, môj syn síce nechodí na balet ale na spoločenské tance, no zo začiatku aj on mával od ľudí reakcie, že "asi bude teplý.." atď., ani v škole sa k tomu veľmi nepriznával, svokor to dlhšie nevedel pochopiť, no keď raz bol pozrieť na súťaži a videl, aká je to ozaj drina a makačka, že koľko disciplíny k tomu treba, aké svaly sa mu z toho robia, začal mu veľmi fandiť a podporovať ho. Tanečníci chlapci na súťaže bežne používajú mejkap na tvár, oblečenie je obtiahnuté, napriek tomu je radosť sa na nich pozerať a vyzerajú sexi. Akýkoľvek šport je pre dieťa výborný a ak by to chlapec mal vzdať iba preto, že podľa niekoho to je zženštené, bola by to škoda. Keď ho to baví a teší sa na tréningy, ja by som ho podporila.

madla60
27. sep 2023

aj Mário Radačovský je bývalý tanečník, dnes je už choreograf

nelca0510
27. sep 2023

Časť Simpsonovcov,kde bol Bart baletakom. A potom Barysnikov. Ale ak čakáš niečo hanlivé,taká nie,nič.

aurora33
27. sep 2023

Napadne mi že je to super ☺️🥹