Boli ste spokojná s plávaním v Šnope v Bratislave?

belusa
9. nov 2011

ahojte chcela som sa pýtať či niektorá z vás chodila s drobčekom plávať do šnopu - do Špecializovanej nemocnice pre ortopedickú protetiku?Chystám sa tam v decembri a chcela by som vedieť čiste boli spokojné, čomu sa mám vyvarovať atd dakujem 😒 😒

belusa
autor
10. nov 2011

To žiadna nechodila plávať s bábätkom do šnopu? 😉

belusa
autor
10. nov 2011

to fakt nikto? 😠 😠 😠

syslica
11. nov 2011

@belusa Ahoj, ja som chodila, ešte so starším syslíkom, čiže dávnejšie... a nebola som spokojná. Možno len zhýčkaná predošlým plávaním v Alve, no chodili sme tam 2 mamy, 2 deti... prostredie bolo skôr myslené na vodné rehabilitácie dospelých, bazén malý, akurát v tom období mali s ním permanentne problémy, ktoré nevedeli odstrániť, lekcie sa rušili a presúvali, bolo to dosť stresujúce a neprofesionálne. Dúfam, že odvtedy sa posunuli na inú úroveň a vy budete spokojní 😉 .

belusa
autor
11. nov 2011

@syslica fuuuuuuuuu no nič povzbudivé už teraz mám strach 😖 😠

syslica
11. nov 2011

@belusa Ja vie, preto som tak dlho váhala, kým som na tvoju otázku zareagovala, ale je to už roky dozadu, tak sa hádam zmenili k lepšiemu 😉 .

katy1979
11. nov 2011

@belusa ak si preluskas vsetky temy o plavani docitas sa aj o snope. ja netusim my sme tam nechodili

andys11
11. nov 2011

@belusa ziadne strachy, my chodime do snopu na plavanie s malou, uz sme teraz na druhej lekcii, chodili sme aj v jarno-letnom termine. mala sa perfektne naucila potapat a plavat pod vodou, absolutne sa vody neboji, ani na dovolenke nebol problem, potapala sa aj v mori a to mala 11 mesiacov. teraz chodime na druhy kurz, pokrocili plavci 😀 ... ja nie som zhyckana ziadnym predchadzajucim plavanim, som nadsena. bazen mi nevadi, instruktorky su super a to, ze je nas tam okolo pat deticiek a oteckov alebo mamiciek mi vobec nevadi, mala je stastim bez seba z ostatnych deti 😵 😵

tigri
11. nov 2011

ja som sa v snope bola pozriet aj s manzelom pred asi 2 rokmi a vtedy som spokojna nebola...nepacila sa mi hygiena priestorov, neviem ci sa odvtedy nieco zmenilo...my chodime uz 4 roky plavat do trnavy a to sa neda porovnat...

belusa
autor
11. nov 2011

@syslica nie to je dobre, že si mi odpísala budem pripravená aspoň 😉

belusa
autor
11. nov 2011

@andys11 tak aspoň niake pozitívum, mám to pri dome tak by mi bolo ľúto, že sa budem trepať inde 😒 a je tam čisto prosím Ta?

belusa
autor
11. nov 2011

@tigri a čo tým myslíš hygiena priestorov?

tigri
12. nov 2011

myslim tym, ze priestor okolo bazenu sa mi nezdal dostatocne cisty a nevsimla som si, ze by ludia vchadzajuci do bazena prechadzali cez taky dezinfekcny lavorik, takze to vsetko prenasali dovnutra....okrem toho si myslim, ze je rozdiel, ci sa bazen pouziva vylucne iba na plavanie babatiek alebo si ho prenajimaju aj firmy a pod...kazde babatko hlce vodu, takze ja sa na to pozeram z tejto stranky....okrem toho som tam nikde nevidela vyvesene vysledky z kontrol hygieny, ktore by mali byt pravidelne a pre plavanie s babatkami su osobitne normy (ale to som si mozno len nevsimla)...a ked som sa opytatala, akym systemom je dezinfikovana voda, tak mi to nikto nevedel povedat

lowa
14. nov 2011

@belusa Ahoj, my sme tam chodievali s malou a boli sme spokojní. V prvom rade nám vyhovovalo, že sme to mali blízko, takže sme chodievali pešo a tiež, že kurzy boli cez víkend, takže mohol chodievať aj manžel. Vždy jeden z nás sedel hore pri bazéne a fotil alebo natáčal, alebo sa len pozeral a druhý bol s malou vo vode. Ak bolo menej rodičov, tak sme mohli byť s malou vo vode obaja. Inštruktorky boli super. Hneď po kúpaní sme išli s malou do sauny, vyhriali sa tam. Čo sa týka hygieny, nikdy som si nevšimla, že by tam bola špina, okrem toho, každý z rodičov dodržiaval to, že pred vstupom do bazéna sa osprchoval. Malá nemala žiadne zdravotné problémy. V šatni bola ohrádka, kde som mohla položiť malú, keď som sa prezliekala a samozrejme, aj prebaľovací pultík.

belusa
autor
16. nov 2011

@lowa dakujem toto rada čítam 🙂 🙂

silviami
16. nov 2011

@belusa aj my sme chodievali a tiež sme boli spokojní, podobne ako lowa. Tiež sme veľmi ocenili to, že sme mohli byť s malou vo vode obaja.